Wpis z mikrobloga

Witam. Szybko ta wykreślanka minęła, ale najlepszą przeglądarka internetowa okazała się Mozilla Firefox, która miała 47.54% głosów. Natomiast na drugim miejscu swoją rywalizację zakonczyła przeglądarka Google Chrome, która miała 52.46% głosów. Napiszcie mi teraz co chcielibyście zobaczyć w jutrzejszej wykreślance!
-----------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Szybko ta wykreślanka minęła, ale najlepszą przeglądarka intern...

źródło: comment_3Rgxiwyi29KYP7fSmaXp5MkZaMvlqEWC.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@LukasDiesel: Chrome chapie ram, jak leśny ssak przy drodze. Mozilla po 4 miesiącach, rżnie się jak Ukrainki na wyjazdach. Co do opery, nie wiem. Nie użytkowałem długo, więc nie oceniam. Co do reszty nawet się nie wypowiadam, bo szkoda klawiatury. Brave - mistrzostwo, tylko trzeba się przyzwyczaić. Żadnych reklam, przeglądarka po roku nawet chwili nie zamuli. Wbudowana blokada śledzenia, automatycznego odtwarzania filmów etc.
  • Odpowiedz