Wpis z mikrobloga

@tomekwykopuje:

Przedstawiłem prezesowi ofertę, by o niej wiedział. Rozmawiałem o niej też z trenerem. Nie mówiłem jednak, że odchodzę, a tym bardziej za darmo.


Niestety Tomuś ale ty wielu rzeczy nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
@v7xQmc1F: Tak działa normalny klub, zawodnik dostał ofertę i poinformował o niej klub, a Perez też to potwierdził, wyolbrzymiacie coś co tak naprawdę niczym wielkim nie było.

Już większa afera była przy transferze do Manchesteru XD
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: Czytałeś całość? Czy jak zwykle dowalasz się do tego co pisała prasa i uważasz że znasz całą prawdę xD

Tak powiedział że miał pewne wątpliwości ale wszystko z Perezem wyjaśnili a ich relacje są jak ojca z synem, obydwaj to powiedzieli. Ale Tomekwykopuje wie lepiej xD

Jak zawsze xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krissq2502: tomek czyta tylko nagłówki ( ͡º ͜ʖ͡º)
I to tylko te, które pasują pod jego tezę, wtedy to 100% legit info ( ͡º ͜ʖ͡º)

Te które nie pasują są zwykłymi plotkami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Beeercik
@krissq2502

1. Prasa informuje o ofercie z Chin i konflikcie na linii Ramos - Perez
2. Wywiad z Perezem który potwierdza, że konflikt był i że Ramos przyszedł do niego z ofertą z Chin która mówi o tym że musi odejść za darmo. Perez w wywiadzie sugeruje że nigdy na takie coś się niej zgodzi
3. Ramos wszystko potwierdza ofertę i konflikt w wywiadzie i mówi jak to kocha klub i że może grać za
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: A ty z Ojcem czy Matką a nawet szefem gadasz przez agentów? Czy idziesz i mówisz co Ci leży na sercu mu osobiście?

Dostał ofertę, poinformował o niej, wyjaśnili sobie wszystko. Wszystkie pytania masz odpowiedź na tej konfie tylko trzeba czytać ze zrozumieniem a przynajmniej chęcią zrozumienia tekstu, jak widać Ty czytałeś z chęcią wyciągnięcia afery podobnie jak Hiszpańskie media.
  • Odpowiedz