Wpis z mikrobloga

Jak gardzę kucami płaczącymi, że przez prof. Gwiazdowskiego konfederacja nie weszła do europarlamentu. Uświadomcie sobie, że żaden rozsądny wolnościowiec nigdy nie zagłosuje na listę na której są ludzie tacy jak: Grzegorz Dałn chcący penalizować homoseksualizm Kaja Gondek chcąca całkowitego zakazu aborcji czy Metzen krzyczący przecz z Żydami, że o nacjozwierzętach nie będę już wspominał.
#korwin #konfederacja #4konserwy #neuropa #bekazkorwina #bekazprawakow #polskafairplay #polityka
  • 39
@PrawilnyHeniek: Jeszcze zanim zaczęła się cała kampania to lubiłem go posłuchać/poczytać. Aż mi go szkoda było że się marnuje w Konfie. Też mam teraz takie mieszane odczucia :) @szurszur: Konfederacja nie ma żadnego sensu w wyborach do sejmu ponieważ poglądy gospodarcze Korwina są sprzeczne z tymi reprezentowanymi przez narodowych zjebów. Im jest bliżej do ukrytej wolnościowej opcji PiS I jakby się dostali do sejmu to tam powędrują :)
@trueself: A możesz mi wyjaśnić jak ogarnąć gospodarkę, skoro jedyne co łączy konfederację to właśnie żydzi, geje, aborcja i UE? Na gospodarkę mają skrajnie różne poglądy.
Zresztą twierdzenie, że coś sensownego z gospodarką lub czymkolwiek innym mogą zrobić ludzie bredzący o batożeniu homoseksualistów czy wsadzaniu ich do więzień świadczy o naiwności. Od gospodarki są eksperci, a nie szury.
@szurszur

Mentzen pewno nawet tak nie myśli

Przecież nawet tak nie mówił. Ta piątka było częścią prelekcji o robieniu kampanii.

Ale lewactwo, żeby się #!$%@?ć, wzięło słowa z dyskusji czysto akademickiej i zaczęło promować jako postulaty w kampanii.
@PrawilnyHeniek

zagłosuje na listę na której są ludzie tacy jak: Grzegorz Dałn chcący penalizować homoseksualizm Kaja Gondek chcąca całkowitego zakazu aborcji

Ja przypominam, że Gwiazdowski jest za zobowiązującym referendum, więc jeśli Polacy zagłosują za zakazem aborcji, to Gwiazdowski to przyklepie.
@Volki: ta jasne. To była piątka programowa. Ja wiem, że on twierdził, że "nasze super nowoczesne, amerykańskie socjotechniki wykorzystywane w kampanii Trumpa pokazały, że jak gadamy o żydach i pedałach to nam rośnie" ale jak by nie patrzeć, to przecież był ich program, bo innego nie mieli. I realizowali to bardzo konsekwentnie, głównymi działaniami było straszenie złym Żydem, tu za konia pociągowego wzięli sobie ustawę 447 i straszenie gejem-pederastą, tu przyszła
@PrawilnyHeniek Godek zebrała ponad 800 tys. głosów za zakazem, tak że mogą zagłosować.

Tak czy siak, Polacy mogą zagłosować inne rzeczy światopoglądowe, które tobie nie będą się podobać.
@Kociol83 To były przykłady, na których omawiał jak się robi kampanię. Tak się robi na wykładach.

Fajnie, że dla niego była to dyskusja akademicka i naprawdę tak nie myślał, szkoda, że nie powiedział tego wyborcom i kolegom działaczom, bo oni najwyraźniej wzięli to wszystko na serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Działacze to wiedzieli, stąd nie mówili, że to 5. Konfederacji.
Natomiast idioci powtarzali te głupoty.