@kredzion: jakoś nie za bardzo chciało mi się wierzyć w jakieś większe faworyzowanie brytola w Williamsie ale po dzisiejszym wyścigu nie mam żadnych wątpliwości ze tam robią wszystko aby tylko żorż objeżdżał polaka rodaka
W Bahrajnie było odwrotnie, tam ściągnęli szybciej RK, który był przed Żorżem mimo, że Russell narzekał od kilku lapów przez radio na swoje opony. Wtedy propsowalem Williamsa za to, że sprawiedliwie rozegrali pit stop.
Nie dziwię się, że Robert był dzisiaj zaskoczony takim obrotem spraw..
@kredzion: Czy ktoś mógłby przedstawić kontekst tego dialogu? Kubica był przed Russellem wówczas? Jaki był komunikat teamu dotyczący priorytetu dla Russella?
@gumol: Dialog miał miejsce zaraz po wyścigu i dotyczył tego, że Williams ściągnął Russella na zmianę opon gdy wyjechał samochód bezpieczeństwa, chociaż to Robert był dwie pozycje przed nim i dysponował szybszym tempem. Dzięki temu Russel zyskał darmowy pit stop, a niedługo potem Giovinazzi wjechał w Roberta i Polak stracił kilka pozycji.
INŻ: Copy that. We will check and get back here
#kubica #f1
https://old.reddit.com/r/formula1/comments/bt9j6o/kubica_after_the_race_i_thought_that_the_driver/
Nie dziwię się, że Robert był dzisiaj zaskoczony takim obrotem spraw..
@kredzion:
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora