Wpis z mikrobloga

Ludzie jebiący o frekwencje są pijani albo niespełna rozumu.
Im więce ludzi zaglosuje tym zmniejsza się sila mojego głosu. Z mojego interesu wynika, że najlepiej było gdybym to tylko ja zagłosował.
Jeśli przekonywać kogokolwiek to tylko tych co zaglosują tak jak ja.
#wybory
  • 14
  • Odpowiedz
ci ludzie dali się omamić #!$%@?, że o paczcie a na zachodzie jest tak fajnie tam jest miliard % frekwencji co te polaki cebulaki, ah jak chciałbym się urodzić fhancuzem z dwoma penisami


@Primusek: Pełna zgoda, ale od Francji to ciamkaj gruszki.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Każdy powód dobry, żeby poczuć się lepiej niż somsiad.
Mikroblog dzisiaj:

Głosujący na PiS - debile

Głosujący na Koalicję - debile

Głosujący na Konfederację - debile

Głosujący na Wiosnę - pedały

Głosujący na nikogo - debile

  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: To pozostałość po komunie. PZPR zachęcał do oddawania głosów w wyborach, by lud myślał, że ma jakikolwiek wpływ na władzę. Niestety sporo ludzi myśli, że głosowanie to obywatelski obowiązek, nawet jak jest bezrefleksyjne.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Masz sporo racji, ale chyba nie wyczerpałeś tematu. Tego typu gadania pt. "idź na wybory" jest najwięcej w internecie, który jest domeną ludzi młodych i w średnim wieku, wśród których wyniki sondażowe wyglądają znacząco inaczej niż u starszej części społeczeństwa. Z tego względu zmobilizowanie ludzi którzy mogą głosować na partie spoza układu PIS-PO ma sens, nawet kosztem wagi własnego głosu.
  • Odpowiedz
  • 10
@ImInLoveWithTheCoco ale kumasz dzbanie że elektorat popisu chodzi na wybory regularnie. W naszym interesie jest zeby osoby z poza bandy dwóch chodziły na wybory. Czy to głosując na lewicę czy prawicę.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Też nie rozumiem tej nagonki żeby głosować. Ciekawe czemu kampanie społeczne namawiające ludzi do głosowania są prowadzone przez TVP, TVN itp.? Hmm... No zastanówmy się. Dlatego, że wiedzą, że ci "zagonieni" ludzie zagłosują na POPiS? Moim zdaniem powinno się namawiać ludzi, żeby nie głosowali. Prowadzić kampanie społeczne pod hasłami np. Nie wiesz na kogo to nie głosuj, nie rozumiesz co się dzieje w polityce, gospodarce, ekonomii? To nie głosuj. Albo
  • Odpowiedz