Wpis z mikrobloga

@NieR: Chyba lepiej GBA, lepszy sprzęt, pewnie trochę ulepszona rozgrywka, albo zagraj to i później to, najpierw SNES, a kiedyś GBA...
  • Odpowiedz
@NieR: zależy czy masz fizycznie snesa i gba, czy zastanawiasz się nad emulatorem, to powiem tak we wszystkie gry najlepiej jest grać w ich wersje pierwotne, czyli w tym przypadku snes, ale sam możesz sprawdzić, bo emulator+rom nie zajmuje więcej miejsca niż 10 mega
  • Odpowiedz
@NieR: W sumie dzięki tobie rzuciłem okiem na ceny na ebayu (bo w tą część jeszcze nie grałem) i wcale nie są tak drogie. Przy minimum cierpliwości widziałem, że ludzie nawet za ~50 zł wyrywali.

A tak po za tym w mojej opinii gierki z GBA wypadają lepiej niż ze SNES-a. Często mają jakieś równe poprawki usprawniające rozgrywkę czy nawet głupie sterowanie.
  • Odpowiedz
e #!$%@?, a zobacz na olx czy na alledrogo to się za głowę złapiesz :D


@Vein: Ziomie wiem, w momencie gdy ja kupowałem ang pokemony gold po 50-60 zł z przesyłką z #!$%@? to w Polsce na januszodrogo wystawiali je po > 250 zł + przesyłka xDDD Podróby wystawiali po > 60 zł
  • Odpowiedz
  • 1
@NieR wolę GBA. Przyjemniej. Jest odświeżona i bardziej mi to pasuje niż oryginał który wydaje mi się że się niedobrze starzeje. Mówię o wyglądzie
  • Odpowiedz