Wpis z mikrobloga

NIC BARDZIEJ P0LSKIEGO DZISIAJ NIE ZOBACZYCIE
Pewna osoba z zakrytą twarzą zrywa i depcze plakat upamiętniający samobójstwo osoby transseksualnej. Następnie w tym samym miejscu nakleja naklejkę ,,zakaz pedałowania''. A to wszystko przy akompaniamencie Ody do radości

https://www.youtube.com/watch?v=lM5x0J451rA

Znalezisko jeżeli ktoś jest zainteresowany: https://www.wykop.pl/link/4970075/osoba-z-zakryta-twarza-zrywa-i-depcze-plakat-upamietniajacy-samobojstwo/


#neuropa #bekazkatoli #bekaznarodowcow #lgbt
  • 47
  • Odpowiedz
To może niech ,,cała prawica'' wreszcie stanowczo odetnie się od tego typu elementów skoro nie chce być z nimi kojarzona? A nie głośno ich popiera


@olcayn: Brawo, w końcu ktoś zauważył problem. Zwróć uwagę, że dokładnie w to samo zdanie można wstawić słowo lewica.
  • Odpowiedz
Ale co próbujesz przez to przekazać? Bo wygląda to na próbę wybielania i przekierowania dyskusji na bardziej komfortowy tor.


@hystrix: Że zarówno prawica jak i lewica ma "problemy" we własnych szeregach i każda z grup zamiast ogarnąć lub odciąć się od swoich skrzywionych wyznawców jeszcze zaczyna ich bronić. Nie szczędzą za to sił by wyżywać się na skrzywionych jednostkach z drugiej grupy, której aktualnie nie lubią. Świetnie to na wypoku
  • Odpowiedz
@vind: Generalnie świat nie jest czarno biały tak jak Ci się wydaje tylko dość bardziej złożony. Nic nie poradze, że Polska polityka jest dość upośledzona.
  • Odpowiedz
Generalnie świat nie jest czarno biały tak jak Ci się wydaje tylko dość bardziej złożony. Nic nie poradze, że Polska polityka jest dość upośledzona.


@kylasek: aha, to fajnie że mi się tak wydaje, nie wiedziałem xD Wniosek oczywiście wyjąłeś z dupy, bo niczego takiego nie napisałem. Ale nic to.
Jak ktoś popiera ludzi na poważnie mówiących o katowaniu gejów to sorry, ale nie jest normalny i mam pełne prawo go
  • Odpowiedz
A jakie to ma znaczenie w kontekście tego filmu? Sprawia to że jest wg ciebie bardziej akceptowalny? Co to wnosi do dyskusji?


@hystrix: Po pierwsze to zrobiłem offtop do komentarza. To, że tego nie zauważyłeś to nie mój problem.

Po drugie zwracam uwagę na inną rzecz, która tu następuje w komentarzach. Nazywanie osób, których się nie lubi prawakami i lewakami, przypisywanie ich do konkretnych grup (ogromnych grup złożonych z różnych ludzi) znacząco rozmywa problem. Jedna strona - atakująca przypisuje debilne działanie jednostki całej grupie, druga strona czuje się zobligowana do bronienia takiej jednostki, niezależnie co by nie
  • Odpowiedz