Wpis z mikrobloga

(pewnie do tego czasu usunę konto, ale co mi tam) @malicious_murder: Mam nadzieję, że zdałaś dobrze maturę, przygotowując się do niej miesiącami, a nie na ostatnią chwilę leniwa buło. I że aktualnie przygotowujesz się do wyprowadzki z tego katolickiego #!$%@?. Odnalazłaś w życiu szczęście, albo jesteś na bardzo dobrej drodze ku temu; ustabilizowałaś się emocjonalnie i nie zwariowałaś z tą bandą pacanów i dzbanów leśnych wokół Ciebie. Wiesz czego chcesz,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yourgrandma: jak tam studia #!$%@?? Masz już broń? Jaką? Jak samochód? Plany na budowę domu i wesele są konkretne czy dalej jesteś w dupie? Policmajsterem jesteś czy nie? Jak nie to zmieniłeś robotę czy nie? Ile kasy odłożyłeś?
  • Odpowiedz
@zawodowi3c : za tydzień znowu się przeprowadzasz, jak wrażenia z nowego mieszkania? znalazłeś sobie jakieś ciekawe hobby w ramach odpoczynku od pracy? może w końcu przestałeś być nudziarzem i poznałeś nowych, ciekawych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) odpocznij trochę od pracy i zacznij znowu podróżować po świecie póki jesteś młody. Co słychać w pracy? Utrzymujesz tempo? Nadal ta sama branża?
  • Odpowiedz
@Niedoszly_Doomer obyś zrobił coś pożytecznego w tym czasie, może programować będziesz umiał bo ja to sie ucze dopiero, może norweskiego sie nauczyłeś i za kilka dni wyjezdzasz wieść spokojne samotne życie w skandynawii, smutne bo smutne ale zawsze tego chciałeś więc może sie udało. Ciekawe czy fajeczki rzuciłeś, dzisiaj 25 maja 2019 nie wyobrażam sobie tego ale za rok to kto wie.
  • Odpowiedz