Wpis z mikrobloga

no to kolejne ROZDAJO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam do wzięcia udziału w #rozdajo w którym do wygrania są dwa vouchery na bilety do Multikina, na miejsca VIP i Super VIP.

Wam pozostawiam kwestie czy mam wylosować dwóch zwyciezców czy może jeden mirek ma wygrać dwa bilety ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zapytacie mnie

Ciekawe skąd wziął na to pieniądzę


Zarejestrowałem się w usłudze Monese - tu instrukcja i dostałem 75 zł za to (15 funtów) ( ͜͡ʖ ͡€)

Wy tez możecie te pieniądze uzyskać i sobie nawet wypłacić w bankomacie, przez Prywatną Wiadomość podam kod, który podaje się przy rejestracji.

mirek @Wapniak zarejestrował się już z mojego kodu i odebrał swoje 15 funtów :))

Zaplusuj by wziąć udział, w nocy lub rano losowanie przez mirkolos
---
Na mój tag #kodyodlubiekiedy wrzucam kody do różnych usług, jesli macie chęć to dołączcie do 650 mirków którzy obserwują :)
lub zapiszcie się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu.
PS w niedzielę rano wysyłam dwa kody na darmową jazdę taksówką oraz hulajnogą :)

#film #kino
LubieKiedy - no to kolejne ROZDAJO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam do wzięcia udziału w #rozda...

źródło: comment_GertYXUDGGFEMt8aPGvMgZqcTUS26vZA.jpg

Pobierz

ilu ma być zwycięzców?

  • Dwóch zwyciezców - dostaną po 1 bilecie 28.1% (557)
  • Jeden zwycięzca - dostanie 2 bilety 71.9% (1427)

Oddanych głosów: 1984

  • 28
  • Odpowiedz
@Gawith_Apricot:

jakby nie było tag #kodyodlubiekiedy też jest cebulacki trochę :D

dołączyłeś do listy wczoraj, jesteś po raz pierwszy wołany, więc przypomne jak musiałem walczyć z moderacja bym w ogóle mógł zamieszczać kody, te do hive również

Nie zarabiam kupy forsy, zarobiłem tylko za mirka Wapniaka i teraz to wydaję na bilety dla zwycięzcy. Z hive nigdy nie skorzystałem i nie mam jak, więc do rozdajo tego konta Hive mam nie
  • Odpowiedz
Wam pozostawiam kwestie czy mam wylosować dwóch zwyciezców czy może jeden mirek ma wygrać dwa bilety ( ͡ ͜ʖ ͡)


@LubieKiedy: normalnie bym powiedział, że głupie pytanie, bo przecież Mirek to przegryw bez dziewczyny, ale ponieważ mamy dzień Mamy w niedzielę, to w sumie obie opcje OK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz