Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie,

która wg Was firma oferuje lepszą jakość przy wynajmie długoterminowym?
Arval czy mAuto?

Arval na 30 miechów daje Juke'a N-Connecta za 799 zł netto (bez opon z limitem 15k km). Auto dla żony więc przy 10k km cena spada do 769 PLN. Wydaje się spoko opcja.

Choć ja jej poszukuję Leona/Ibizę ale albo nie mają albo ceny z dupy.

#leasing #samochody #wynajemsamochodu
  • 7
  • Odpowiedz
Zainteresował mnie ten mLesing, natomiast po przyjrzeniu się co oferują, uważam że to jest lipa. Serwis obejmuje tylko eksploatację, a ubezpieczenia nie ma. Natomiast ceny ze strony obejmują tylko ratę finansową. W Arvalu wiele ofert jest tańszych, mimo że zawierają już obsługę full service.
  • Odpowiedz
@schwung: obecnie nie maja na stanie. Tak mi konsultant powiedział. Ibiz, Leonów, Fiatow 500x tez.
Ibiza super cena ale niestety nie ma :( ale papiery będę chciał załatwiać dopiero za 2-3 tygodnie wiec może się pojawia. Na razie cenowo dobre maja Juke, i30 i Ople. Ze wszystkich tylko Juke się mojej podoba także zobaczymy.
  • Odpowiedz
@kamilsuszko: No to jeżeli masz czekać to możesz zamówić auto do produkcji. Wtedy wszystko z konfiguratora jest dostępne, ew. można poszukać na otomoto salonu który ma na stanie coś co Cię interesuje. Arval może kupić samochod z każdego salonu po rabacie dla CFM, który odpowiada temu co w konfiguratorze.
  • Odpowiedz