Wpis z mikrobloga

Mireczki takie cuś mi wyskoczyło przy weryfikacji vinu auta którym jestem zainteresowany (zdjęcie). Dobrze rozumiem, że auto w stanach miało odnotowane szkodę całkowitą?

Druga rzecz - rozglądam się właśnie za modelem których zdecydowana większość jest ściągana ze Stanów lub Kanady - polecicie jakąś stronkę do weryfikacji VINu z tamtych stron naszego globu? :)

#samochody #samochodyzusa
robertx - Mireczki takie cuś mi wyskoczyło przy weryfikacji vinu auta którym jestem z...

źródło: comment_lm9bt1QcI22I6CQLtm0egt24l7mxlAZK.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@robertx: gość w stanach, którego oglądam na yt i zajmuje się właśnie taką odbudową samochodów, polecał stronę https://autoauctions.io/
Tam jest baza samochodów z aukcji, typu copart, iaai, itp. Może to jest jakiś trop?
A co do samego faktu posiadania salvage title w usa, na tyle co się naoglądałem relacji z placów copart, to jeszcze nic nie znaczy. Często zdarza się, że dostał salvage, bo przy wypadku poszły plastiki i części wymienialne,
  • Odpowiedz
  • 0
@robertx auto się kupuje max 15 km od domu i to takie, żeby twój mechanik nie zamykał się w garażu, kiedy zobaczy, że na plac wjeżdżasz. Chcesz jeździć czy szpanować po wsi amerykańskim autem? ;-)
  • Odpowiedz
@pigoku: Celuje w T&C. Ewentualnie Grand Voyager / Caravan. Chcę wyrzucić wszystkie tylne siedzenia, wstawić "roboczą" podłogę i kratkę - osobowy ciężarowy jak siemasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz