Wpis z mikrobloga

@xtomekw1976: Akurat ten wątek czytałem, dokumenty mogę dosłać, tylko od 10 dni absolutnie nie ma żadnego kontaktu/decyzji ze strony urzędu. Ciekaw jestem czy ktokolwiek dostał w ogóle jakąś decyzję podczas składania wniosku przez ePUAP.
  • Odpowiedz
@jasamek: Ile będziesz czekać

Decyzję o wpisaniu lub odmowie wpisania do rejestru wyborców urząd podejmie w ciągu 5 dni od złożenia wniosku. Otrzymasz ją pocztą tradycyjną lub na skrzynkę ePUAP. Jeżeli w ciągu 5 dni nie otrzymasz korespondencji, skontaktuj się z urzędem.
  • Odpowiedz
@xtomekw1976: Tylko, że w przesłanym linku jest mowa o "rejestrze wyborców" a ja dopisałem się do "spisu wyborców", ale rzeczywiście poszukałem i jest mowa o tym, że urząd powinien to zrobić w przeciągu 3 dni... Chyba muszę spróbować tam zadzwonić, o ile to cokolwiek zmieni.
  • Odpowiedz
@Miriamele: @jasamek: Na początku też nie doczytałem, że trzeba od razu załączyć dokumenty (księga wieczysta, umowa najmu itp.) potwierdzające stałe zamieszkanie na terenie Wrocławia. Ale chyba zadzwoniłem, albo napisałem maila (nie jestem pewien) i przesłałem już poprzez e-puap tylko numer księgi wieczystej i już jestem na stałe dopisany do stałego spisu wyborców.
  • Odpowiedz
Może głupie pytanie: nie dostałam jeszcze potwierdzenie, ale jeśli mnie dopiszą do rejestru, to mam możliwość zagłosowania w punkcie, który jest przydzielony do miejsca pobytu, który dostałam? We wniosku wpisałam, że wniosek ma iść do "Wrocław Sródmieście", więc teraz nie jestem pewna, czy mogę na Gaju (pomyłka)
  • Odpowiedz