Wpis z mikrobloga

#got byłem ciekaw jak widownia ze stanów zareaguje na propozycję demokratycznych wyborów i potem na wyśmianie tego pomysłu. Najpierw "yeeeaah" i zadowoleni, a zaraz nagle zdegustowane miny XD
Obejrzycie sobie :DD start od 07:11
Forrest_Gump - #got byłem ciekaw jak widownia ze stanów zareaguje na propozycję demok...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KingRagnar: BTW, oni nie mają doświadczenia demokracji więc raczej nie widzą jej ułomności jak my. U nich nie ma w tej kwestii logicznego myślenia tylko pogarda dla ludzi którzy wyszli ze złej macicy.
Oczywiście pomysł poroniony, ale ich reakcja może trochę razić, zwłaszcza że zrobili duużo głupot a mimo to żyją na poziomie bo k r e f
  • Odpowiedz
@MPXD Nie wyobrażam sobie demokracji w średniowieczu w takiej formie jaka jest obecnie stosowana, czyli taka jaką zaproponował Sam i reakcja lordow na ten głupi pomysł była jak najbardziej prawidłową, a taka demokracja szlachecka można powiedzieć że u nas działała przez 400 lat więc aż takie głupie to to nie jest
  • Odpowiedz
@KingRagnar: ja też sobie nie wyobrażam przecież xd pisze o motywacjach a nie o samym pomyśle.
A że się nie sprawdzi nie chodziło mi o demokrację szlachecką tylko podległe dorne i żelazne wyspy wobec niezależności północy, Starkowie z dupy obsadzeni gdzie się da, nowi lordowie, głód, zdziesiątkowana armia westeros wobec nienaruszonej armii dorne i pajace w królewskiej radzie.
  • Odpowiedz