Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Cały mój przegryw i jedyny jego powód na #!$%@? zdjęciu. Jak to jest, że codziennie mówię koniec, dość, a następnego dnia po walce z samym sobą i tak jadę po to gówno. I tak od lat. Byłem na 2 terapiach, u psychologa i nic. Przez to ciągle tracę pracę i wszystko inne. Na to już nie ma lekarstwa. Będzie tylko gorzej. O ryj można zadbać, zakola zgolić na łyso, grubas schudnie, a #!$%@? łeb, raz skażony tym ścierwem zostaje na całe życie.

#przegryw
R.....r - Cały mój przegryw i jedyny jego powód na #!$%@? zdjęciu. Jak to jest, że co...

źródło: comment_EP1o37vgoCuRNh4XX9TWFA93ISl2HxTY.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Riczler Nic sam postanowiłem przestać za dużo siana na to szło i zacząłem mieć jakieś dziwne schizy pierwsze trzy miesiące katastrofa budziłem się w środku nocy cały spocony w ciągu dnia nerwica i przejmowanie się wszystkim ale po tych trzech miesiącach powrót do normalności polecam zajebiste uczycie
  • Odpowiedz
@Riczler Znajomych akurat mam niepalących przy takiej ilości co Jarałem to sam paliłem od wstania z łóżka rano co około dwie godziny aż nie położyłem się spać wieczorem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Riczler: ja Ci powiem tak, sam miałem taki problem i w #!$%@? jaralem, takie same przeżycia miałem typu dzisiaj detox a wychodziło że #!$%@? z detoxem.
Spróbuj wyjechać gdzieś gdzie nie potrafisz tego ogarnąć, ja wyjeżdżając za granicę nie miałem kontaktow ani opcji I z 2 tygodnie bez jarania. Pierwsze 2 dni zalowalem że nic nie mam ale potem już czas #!$%@?, sny wracają i jesteś trzezwy
  • Odpowiedz
@Riczler: #!$%@? taki nate Diaz I nick Diaz jaraja na protégé i sa lwgendami mma. Musisz wkrecic sobie zajawke na dynamicxnosc jesli nie potrafosz rzucic bo same rzucanie ci nie po moze musisz znalezc zajecie
  • Odpowiedz