Wpis z mikrobloga

Nie. Nie zalezalo mi na takiej funkcjonalnosci, bo szukalem czegos do ladowania akumulatorkow w zabawkach bombelka, zeby nie zbankrutowac na ciaglej wymianie baterii.


@bojesiewody: No to za jakiś czas okaże się, że ta funkcjonalność potrzebna jest do zabawek "bombelka" ;-) Mam dokładnie to samo, sporo różnych accu wymienianych do zabawek bombelkowych i okazało się, że niektóre się degradują i mocno tracą pojemność przez co cały pakiet szybko się wyładowywuje a te
@kwanty: Miałem takie "prawie-martwe" akumulatorki, które generowały błąd w ładowarce. Radziłem sobie ładując je przez kilka sekund i rozłączając ładowanie, dopóki nie podniosło się trochę napięcie. Koniec końców poszły na śmieci (elektrośmieci ofc :P ), bo było to zbyt irytujące.
Miałem takie "prawie-martwe" akumulatorki, które generowały błąd w ładowarce. Radziłem sobie ładując je przez kilka sekund i rozłączając ładowanie, dopóki nie podniosło się trochę napięcie.


@bojesiewody: U mnie też to czasami pomagało. Czasami jak zostawiłem w BC-700 na kilka dni to się zaczęły same ładować - ładowarka prawdopodobnie próbuje od czasu do czasu startować ładowanie. Jeżeli nic nie pomaga to na kilka sekund łączę równolegle (plus do plusa) z naładowanym akumulatorem
mam bc700 i bez problemu radzi sobie z AA 2700mAh. moze mam nowsza rewizje czy cos. ale kupiona z 6-10 lat temu


@blantek: moja ładuje 2700 bez problemu, tylko przy teście pokazuje 000 :(

edit: sprawdziłem na obudowie z tyłu jest napisane 12/2006 V10