Wpis z mikrobloga

Kupiłem ciekawy (kolejny) motorek modelarski, pojemność 15cm3, czterotakt ze swego rodzaju doładowaniem. Zastanawiam się czy nie nagrać filmu pokazującego mniej więcej jak ten "kompresor" działa (oczywiście nie jestem specjalistą, ale chodzi o samo pokazanie rozwiązania). Niestety totalnie nie umiem mówić do kamery i stąd takie pytanie żeby się trochę zmotywować ( ͡° ͜ʖ ͡°) - czy kogoś by to w ogóle zainteresowało?
Na razie go czyszczę i lekko naprawiam, bo popychacze były zablokowane. Mógłbym też jakoś skrótowo pokazać cały silnik i złożyć go, choć nie rozkładam tak totalnie - wał i łożyska zostały, bo ciężko je wybić i nie ma za bardzo sensu.

Zdjęcie przedstawia pacjenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#modelarstwo #rc #zainteresowania #silnik #hobby #ciekawostki może trochę też #motoryzacja
PS: Tag z moim motorkami tutaj #zarowy
czarobest - Kupiłem ciekawy (kolejny) motorek modelarski, pojemność 15cm3, czterotakt...

źródło: comment_Dwhuzl0mVZAyHxXJ3YG59qGoFjka52iO.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czarobest: ej no ja też chcę zobaczyć. przy pierwszym filmie może być trochę stresik ale później już normalnie będziesz mówić tak jakby kamery nie było nawet więc motywuje
  • Odpowiedz
@czarobest O stary! Świetne hobby! Nie trafiłem wcześniej na Twoje wpisy, ale już # obserwowany! :-D Bardzo ciekawy temat, ja też chętnie obejrzę taki film :-) A co do Chrisa - on też nie jest mistrzem gadania do kamery, on jest po prostu sobą i dlatego tyle osób go ogląda. Ty też masz bardzo fajny temat, więc jak merytorycznie będzie fajnie, to forma będzie grała trzecie skrzypce :-)
  • Odpowiedz