Wpis z mikrobloga

Kto z was wbija regularnie co najmniej złoto 1? ;)
Chciałbym się dowiedzieć jakimi formacjami gracie, moje 4-3-3(4) już trochę mnie nudzi ;D
#fut
  • 22
  • Odpowiedz
@Kubiiix: pamiętaj o tym że możesz sobie ustawić wyjściowy skład z formacja 4 3 3 jeśli Ci teraz pasuje a w meczu (np strzałka w lewo) przestawić na (np) defensywny gdzie masz własne ustawienie jakie ci pasuje (4 2 3 1 np.) i nie tracisz Chemistry.
To raz.
A dwa wytyczne to według uznania obczaj sobie ty h jutuberow na yt jak ustawiają dana taktykę jeśli chce ci się. A jak
  • Odpowiedz
@Kubiiix: idealny skład pod 4231. 451 ofensywne to niegrywalna formacja, którą ludzie używają tylko do zgrania. Ustaw w grze na 4231 z Seedorfem i Petitem jako SPD, Socrates SPO i Robben / Mane jako boczni SPO.
  • Odpowiedz
@Kubiiix > @raptowny: Nie masz problemów z obroną? Dużo miejsca pewnie zostawiasz, kim grasz na obronie? Jaka dokładnie formacja? @PanKabaczek: Tak wiem o tym, na początku mam 4-5-1 i na ofensywnym przechodzę na 4-3-3 ;) Aktualnie mam caly sklad sprzedany pod totsy i gralem 2xLW rozna obrona. Mialem na bramce Llorisa xD, ramos, varane, alonso UCL, sp kante i ballack, ls promes lp Son Chrostmas, pp Richarlison, ps Mahrez -
  • Odpowiedz
@PanKabaczek: @gunwo123: @kielbasior: dobra to teraz jak możecie to pomóżcie mi wybrać pomiędzy 41212 a 4231, która lepsza pod ten skład i jakie wytyczne polecacie? Liczę ze dzięki wam co najmniej znowu Elitę 2 wbije ;P


Chyba 4-1-2-1-2 lepsze. Ale czasem mam mecze, ze mnie goscie totalnie kontruja ustawieniem i musze cos pozmieniac.
  • Odpowiedz
@raptowny: @kielbasior: @gunwo123: okej, dam mane i robbenowi żeby zbiegali do skrzydła i próbuje 41212 ;)
@kielbasior: 4-3-3(4) wbiłem już elitę 2, zwykle teraz nie dogrywam wszyskich meczy, ostatnie tygodnie zagrałem max 12 meczy w LW ;) Ale teraz mam czas więc w tym tygodniu wszystkie mecze rozegram ;D
  • Odpowiedz