Wpis z mikrobloga

Czołem Wykop!

W najbliższy poniedziałek (20 maja) o godzinie 20:00 odbędzie się #ama ze mną (czyli Jackiem Sierpińskim).

Podczas AMA – zgodnie z formułą – odpowiem oczywiście na wszystkie Wasze pytania. Szczególnie zachęcam do poruszania kwestii dotyczących oddolnej inicjatywy społecznej #stopacta2, w skład której wchodzę, a także nadchodzących wyborów do Parlamentu Europejskiego, w których biorę udział (jestem kandydatem z listy Polska Fair Play Roberta Gwiazdowskiego).

Zapraszam wszystkich do zadawania pytań! Postaram się odpowiedzieć na wszystkie.

PS. 5 lat temu startowałem w wyborach z list Demokracji Bezpośredniej i w tamtym czasie również zorganizowałem AMA na Wykopie. Zanim zadacie pytanie, sprawdźcie, czy takowe nie pojawiło się w tamtym czasie. #polityka
sierp - Czołem Wykop!

W najbliższy poniedziałek (20 maja) o godzinie 20:00 odbędzi...

źródło: comment_fxyXVShjyPxjKBxdjpHK7Ti6YoQ8tnIl.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@stonka_ziemniaczana: Ciekawy artykuł ukazujący postać Jacka Sierpińskiego.
Jak Pan @sierp odniesie się do niego i czemu zrównuje Pan prostytucję dorosłej kobiety do prostytucji nieletnich i uważa Pan, że Państwo powinno brać udział w sutenerstwie?

Ogólnie wygląda Pan na mocno prawicowego wojownika który albo leci na kasę do UE (jak większość) albo ma mocno rozjechane marzenia co do swoich możliwości.
  • Odpowiedz
@NiebieskiWStringach:

No więc skąd pewność że p. Gwiazdowski również "nie będzie wybitnym politykiem"?


Pewności nigdy nie ma, takie rzeczy trzeba sprawdzać oo prostu.

Po co więc do tej polityki się pcha i co gorsza chce być przywódcą?


Bo chce wprowadzić swoje poglądy w życie?
  • Odpowiedz
@Skydance: Jeśli nie odpowiem, to znaczy, że coś przeoczyłem. Będę odpowiadał jeszcze po zakończeniu AMA, w miarę wolnego czasu. Ale postaram się odpowiedzieć na wszystkie.
  • Odpowiedz
@m0rgi: Nie jestem prawicowy i nie uważam, że państwo powinno brać udział w sutenerstwie (zasadniczo uważam, że podatki to kradzież). Jestem natomiast przeciwny kryminalizacji prywatnego sutenerstwa, tzn. burdeli.
  • Odpowiedz