Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, dzień dobry!

Jesteśmy tutaj nowi i chcielibyśmy się z Wami przywitać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nasze 30 letnie doświadczenie zdobywane w branży elektronicznej, a przede wszystkim jako producent pilotów i dystrybutor akcesoriów audio/rtv, postanowiliśmy wyjść z ofertą na rynek gamingowy z naszymi produktami.
Co nas wyróżnia? Produkty testowane są przez nas w Polsce, więc wiemy co sprzedajemy, a Ty wiesz co kupujesz - dodatkowo każdy nasz produkt ma szczegółową instrukcję. Ponadto możesz liczyć na ekspresową pomoc nawet do 48 godzin i co najważniejsze mamy optymalne ceny!

Dzisiaj robimy #rozdajo 5 dowolnych podkładek dla graczy z tej oferty Savio Turbo Dynamic lub Savio Precision Control

Co trzeba zrobić? Wystarczy że:
1. Zaplusujecie ten post
2. Napiszecie co byście chcieli w następnym #rozdajo z naszej strony i dlaczego akurat to Katalog naszych produktów
3. Dodajcie nas do obserwowanych @SAVIO_multimedia
4. Zielonki mogą brać udział ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wśród osób biorących udział wybierzemy pięciu szczęśliwców, którym wyślemy wybrane przez nich podkładki.
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o produktach @SAVIO_multimedia warto zajrzeć na naszą stronę www.savio.net.pl

Wyniki zostaną ogłoszone 20. maja.

Wymiary:
Podkładka SAVIO Turbo Dynamic S - 250x250x2 mm
Podkładka SAVIO Turbo Dynamic M - 450x450x3 mm
Podkładka SAVIO Turbo Dynamic L- 700x300x3 mm
Podkładka SAVIO Turbo Dynamic XL- 450x450x3 mm

Podkładka SAVIO Precision Control S - 250x250x2 mm
Podkładka SAVIO Precision Control L- 700x300x3 mm

#rozdajo #zadarmo #gry
SAVIOmultimedia - Mirki i Mirabelki, dzień dobry!

Jesteśmy tutaj nowi i chcielibyś...

źródło: comment_99wpqcX40RAagbLcocALy4DR4u8GQWvA.jpg

Pobierz
  • 63
@SAVIO_multimedia:
Świat schodzi na myszy!
Dziś pewna 21 letnia dziewczyna zaproponowała mi seks, w zamian za to miałem na wykopie, zareklamować jakieś podkładki do myszek. Oczywiście odmówiłem, gdyż jestem osobą o wysokiej kulturze i silnej woli, tak silnej jak podkładki Savio Precision Control ,super wytrzymałe podkładki, które wytrzymają niejedną przegraną w CS GO
@SAVIO_multimedia: bardzo fajna stronka podoba mi się ten sklep z rzeczy które są mi potrzebne na już to WiFi po USB i bluetooth po USB bo te notorycznie albo gubię albo niszczę. Brakuje mi niestety możliwości takiej prostej sprzedaży bezpośrednio klikając w interesujący mnie artykuł ale może źle szukam. Co ja bym chciał? Pomysł z podkładką też jest niezły ponieważ moje biurko służy do wszystkich możliwych celów z jedzeniem włącznie to
@shadowsniper: niestety nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Jesteśmy producentem i bezpośrednim dystrybutorem. Mamy zaplecze laboratoryjne, linie produkcyjne itp. Nasze artykuły są dostępne praktycznie w każdym większym sklepie online i sklepach stacjonarnych u naszych dystrybutorów. Na naszych stronach staramy się podawać szczegółowe informacje, a przy kablach nawet podajemy OD i AWG bo chcemy aby nasi Klienci byli świadomi co kupują ()
@shadowsniper: większość naszych produktów jest produkowana w Azji ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie, nie naklejamy tylko swoich emblematów. Produkty są tworzone pod nasze specyfikacje i testowane w Polsce przed produkcją i po. Dlatego możemy pochwalić się bardzo niskim wskaźnikiem reklamacji i ogromną ilością sprzedanych produktów ( ͡ ͜ʖ ͡)