Wpis z mikrobloga

Ukraińskie Bingo 9! W prawdopodobnie przedostatnim wysrywie z Ukrainy ulaniec nie zwalnia tempa i PRZYPIERMANDALA PIĘCIOKROTNE BINGO, TRAFIAJĄC 13/16 HASEŁ. Wyniki:
Na początek COMBO x4! Zaczynamy od PORADY ULAŃCA czającego się na WYJEDZENIE KOCIOŁKA. Porada brzmi "zamiast kapusty, na wierzchu ser, najlepiej mozzarella!" Bardzo dobry pomysł, do dania któremu najbliżej jest do bigosu, #!$%@?ć mozzarelli. Chociaż skoro pizza mogła być z bigosem... Kociołek został zrobiony nie na darmo, tylko NA ZAGRYCHĘ POD WÓDĘ dla sześciu najwytrwalszych! Nawet Zygzak wytrwał, choć #kieleckiulaniec nie dawał mu szans. W nagrodę Zygzak dostał 12 SEKUND MACANKA po ramieniu od bebzuna. Szczerze współczuję.

1:02 "o ja PIERNICZE, do trzeciej żeśmy wczoraj urzędowali". Słychać po twoim przechlanym głosie, bebzunie. Chociaż do twojego wątpliwego stanu używalności co poranek wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić.

2:10 a jakże by inaczej! Cały czas nagrywał ze swoją ulubioną wodą na kaca- BORJOMI. Pisaliście że kiedyś mu nie smakowała, pewnie dlatego się do niej przekonał.

DIALEKT MIEDZIANOGÓRSKI- DZISIEJ; światła BYMYSE może sprawdzili?; do MAGAZINU OOO dwa MAGAZINY; TUTEJ

3:48 W samochodzie Przema i ulańca nastąpiła MAŁA AWARIA błotnika. Podział obowiązków jest jasny- Przemo naprawia, a #ussponton TO NAGRYWA I POMAGA eksperckimi radami.

4:39 ogółem porady największej sieroty off roadu są grane przez cały wysryw. Na przykład żeby "na wcisk KURNA" owinąć lampę taśmą żeby się trzymała.

6:27 UJĘCIE Z KOKPITU, ale w sumie ja nie o tym. Leniwy bebzun jest tak leniwy, że robiąc "zajawkę" serii wstawił połowę dokładnie takich samych przebitek jak z dzisiejszego wysrywu, pod dokładnie taką samą muzykę. Ujęcie z kokpitu również w 8:00

6:46 #!$%@? TOWARZYSZÓW PODRÓŻY może trochę na wyrost zaznaczam to hasło, ale to bardzo wymowna scena jest. Przemo mówi że trzeba opalić linę. gubernator zaczyna się produkować że "ta jest po prostu..." ale Przemysław-Polskę zbaw ma w dupie wywody ulańca, i krzyczy do reszty czy ma ktoś opalarkę, anwet go nie słuchając+ 11:45 Przemo drze się do niego "Szafa wiesz że nie mamy światła?" zapewne mając na myśli, że skoro ulaniec chodzi w te i we wte to mógłby chociaż ten fakt zauważyć.

7:30 PODNIETA INNĄ FURĄ, w tym przypadku starym Passatem, przystosowanym nieco do terenu. Dialog mistrzowski:
Patryk: Jest kompresor? #!$%@?, no bez jaj! Jest!
Drugi typ: Napęd jest.
Miedziany ekspert mtoryzacyjny: Jest pięć litrów płynu do spryskiwaczy, z ładną podziałką. Jakaś amerykańska wersja musi być.
Kurtyna.

Od 9:00 do 11:55 trudno wybrać mi jeden moment, ale chodzi mi o ogólne zachowanie bebzuna. CEBULACKIE darcie mordy i dogadywanie suchych tekstów.
#mocnyvlog
źródło: comment_P2EnfQdkowGFrKJwHaA5HLbgZM5Hv9kW.jpg
  • 3