Wpis z mikrobloga

RIP In Pieces Stolarski, złamany kręgosłup na poziomie penisa i odpoczynek od futbolu na 3 lata, a wszystko przez tego frajera Łukasika [*]

#!$%@? mnie ta gra. Oto dlaczego.
a) niezdarzająca się w realnym świecie plaga kontuzji – no hehe wiecie. Gram sobie eliminacje do LM, do których można zarejestrować 25 piłkarzy. Do tego jeszcze dochodzą Puchar Polski i nasza rodzima Ekstraklasa. Czyli podczas sezonu najpraktyczniej jest mieć 25 piłkarzy, żeby nikt się nie srał o to, że nie gra, albo że nie został zarejestrowany. Przerwa pomiędzy meczami to średnio 2-3 dni, więc wszyscy padają na pysk. Mając 25 grających piłkarzy, dysponuję dwiema jedenastkami. Wystarczy, że odpadnie mi jeden #!$%@?, na którego mam tylko jednego zmiennika, a ten zajedzie się na śmierć.

b) dyrektor ds. sportowych sprzedał tak z dupy juniora ZA GROSZE, a sam junior był już w stanie pójść ogrywać się na wypożyczeniu. Oczywiście moja wina, tak było ustawione w kompetencjach sztabu, zapomniałem to po prostu zmienić na początku gry, no wypadłem z wprawy. Fajnie by było, gdyby jednak gra zwracała uwagę na moje zdanie, mimo wszystko. Głupi przycisk "akceptuj".

c) Prezes sprzedaje moich piłkarzy bez mojego pozwolenia, za pieniądze, którymi mógłbym się podetrzeć. To jest istny wyzysk, bo co, bo ekstraklasa ma niską reputację i wartość Haraslina po odejściu z klubu do Burnley (!) wzrosła o 10 milionów euro (!!), kurrrr serio? Jak ja ten Burnley mógłbym #!$%@?ć jak bigosik babci, ale #!$%@?. Grają w PL i zajmują przedostatnie miejsce, giganci futbolu, tfu sega.
Potem niech prezesik szuka alternatyw, bo mam stałego piłkarza na skrzydle, fajnie gra, a tu jeb i piłkarza nie ma. Bardziej z zaskoczenia można być wziętym jedynie wbiegając na środek ruchliwej autostrady, mając w uszach słuchawki i słuchając Mad World.

#footballmanager #fm18 #pilkanozna
Haramb3 - RIP In Pieces Stolarski, złamany kręgosłup na poziomie penisa i odpoczynek ...

źródło: comment_zF6zHoYKt79BMkB2euqx9EEcV7W7kNPU.jpg

Pobierz
  • 6
@Haramb3: z tymi kontuzjami już się zastanawiałem czy to u mnie w infrastrukturze coś spieprzone czy mam słaby sztab, ale widzę że to normalka. Ale ma to też swoje plusy, np Małecki mi się połamał i ogłosił zakończenie kariery (31 l.) Z kwiatków to jeszcze negocjacje z prezesem, zakwalifikowałem się do lm i wiadomo że to kupa kasy, ale budżet transferowy miałem na poziomie 1 mln zł. Kontrakt mi się kończył
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Haramb3: tych dwóch to już plaga?
Jest parę zmiennych trening, trenerzy, infrastruktura. Jak w normalnym sporcie nie ma plag, popatrz Arsenal jak zwykle mial problemy, ale Monaco w tym sezonie, nie wspomnę o ManU w niektórych momentach tego sezonu.
Mwsz dyrektora sportowego i on może robic transfery to czemu miałby pytac Ciebie? Ślepy w karty nie gra.
Trzeci sprawę to już Ci kolego wyjaśnił.
@Sanczo231: nie wiem co Ty mi próbujesz wmówić, ale:
1) Nie, nie chodzi mi o tych dwóch. To zwykłe pfa, myślę, że dosadnie wytłumaczyłem o co chodzi.
2) FMy zawsze słynęły z tego, że rate kontuzji jest kilka razy większy, niż w rzeczywistości, często miały to naprawiać łatki wychodzące po premierze danej wersji, ale te zmiany zwykle są kosmetyczne.
Nie zależy to od nieszczęśliwego przypadku, chyba, że taki Arsenal co sezon
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Haramb3: gram dość długo w FM obecnie rok 2040 i wraz ze wzrostem jakości klubu a co za tym idzie infrastruktury i trenerów nie mam większych problemów z kontuzjami. Jak dla mnie jako jest określone kto decyduje o transferach, FM to nie jest sztuczna inteligencja żeby coś rozkminiac. Jak jest ustawione tak jest