Wpis z mikrobloga

@CydrNorweski: Tam mieszka 1800 osób, więc coś się nie zgadza :D Może niektórzy ustawiają sobie taką lokalizację, bo ma fajną flagę albo coś. Ja mam na przykład ustawioną Islandię, więc też nie liczę się do polskich graczy.
  • Odpowiedz
@piotrek07: @kam15: Pamiętam początek sezonu 17/18: gol i asysta Salaha i gol i CS Ahmeda Hegazi obrońcy West Brom. Ranking overall po pierwszej kolejce kompletnie zdominowany przez graczy z Egiptu. :D
  • Odpowiedz
@CydrNorweski: @seann: Z tą wyspą to przypomniałem sobie że była przecież taka akcja znanych twitterowych ekspertów od fpl, żeby ustawiać Wyspę Bożego Narodzenia w co włączyli się chyba nawet jacyś oficjele tej wyspy odpowiedzialni za turystykę fundując nagrodę dla zwycięzcy. Jak ktoś śledzi Twittera pod kątem fpl to na pewno widział nie raz zielono-niebieską flagę tej wyspy przy niektórych nickach, opisach.
  • Odpowiedz
@seann: Ciągle tam widuję tą flagę, aż przestałem zwracać na to uwagę. Jak coś u FPLStag przeglądałem niedawno i na nią spojrzałem to dopiero coś mi zaczęło świtać po tym dzisiejszym wpisie. :)
  • Odpowiedz