Wpis z mikrobloga

Jestem porażką smutnażaba.jpg
W trakcie okresu próbnego miałem wypadek samochodowy przez co teraz pół roku dochodziłem do siebie (nie przedłużyli mi umowy przez to, także nie pracowałem tylko byłem na L4) i teraz szukam pracy. Przez półroczną lukę w CV cięzko mi znaleźć prace... nikt nawet nie dzwoni, ani nic. Od 3 tygodni wysyłam życiorys i pustka, zmieniam co jakiś czas coś w CV - bo może coś źle zrobiłem, ale #!$%@? to nic nie daje. Depresja hard,mieszkam teraz u rodziców mimo iż mam 30 lat. Jestem porażką :/ ta sytuacja strasznie mnie dołuje, zrobiłem się nerwowy, nigdzie nie wychodzę, z nikim nie rozmawiam, moje życie zamieniło się w pustkę.
  • 3
  • Odpowiedz
Przez półroczną lukę w CV cięzko mi znaleźć prace


@trupijad_: Więc wpisz, że pracowałeś i tyle.
Zawsze możesz powiedzieć, że miałeś tam zlecenie i nie chcieli dać umowy o pracę i dlatego zrezygnowałeś. O świadectwo pracy też nikt wtedy nie będzie pytał. Jeżeli nie ma opcji, że w tej branży dają zlecenie ,to powiedz, że nie masz świadectwa i musisz je zdobyć i trochę Ci to zajmie - z czasem zapomną
  • Odpowiedz
@trupijad_: O rety, poważny wypadek? Długo dochodziłeś do siebie

Nie przejmuj się luką w CV, w tych czasach to norma. Wiek też, przecież ludzie potrafią do czterdziestki pracować na czarno, więc też nie mają co wpisać do życiorysu.
  • Odpowiedz