Wpis z mikrobloga

@mk321: Jak będzie was mniej niż 8 osób to możemy was wchłonąć jeśli chcecie:D Tyle właśnie jest wolnych miejsc.
Ogólnie powodzenia, ale kiedyś mieliśmy drugi klub wykopv2 i się nie sprawdził. Już w głównym jest kiepska aktywność.
@Fristo: mamy już 7 osób i 3 w drodze, także zakładam że będzie więcej. Tutaj dużej aktywności też pewnie nie będzie (w końcu z zamierzenia jest to "casual"). Ale wystarczy choćby kilka osób, żeby kogokolwiek znaleźć do gry.

Dla mnie to nawet samo to jest pomocne, że znajomych do gry znajdę i wiem, że to mireczki, a nie losowy ktoś.
@mk321: Spoko jak ci się chce to sobie organizuj. Inna sprawa, że to jest dokładnie to samo co nasz klub, więc większego sensu nie widzę. Pewnie też szybko ci się znudzi, bo klubach upierdliwe jest dosłownie wszystko. Począwszy od dodawania nowych osób, gdzie każdego musisz mieć najpierw we friendliście, a kończąc na samym zapraszaniu z klubu do gry, gdzie chyba jedyna opcja to przepisanie ręcznie nicku.
@Fristo: wiem, że niby to samo. Ale tak jak pisałem w pierwszym wpisie:

- Dołączyłbyś do Wykopowego klubu w LoL-u, ale jest limit 100 osób i cię wywalili/wywalą za nieaktywność?

- Poza tym nie jest pro elo platinum diamentem, a tylko grasz sobie dla rozrywki wieczorami lub w weekendy?


Kiedyś napisałem do kogoś z Wykopowego klubu, żeby mnie dodał. I przez jakiś czas byłem w tym klubie. Ale bałem się
mk321 - @Fristo: wiem, że niby to samo. Ale tak jak pisałem w pierwszym wpisie:

 - ...

źródło: comment_YlitzcyNzyCX8RT9RRdbxLdo2GGaIc80.jpg

Pobierz
@mk321: ok
W tym ostatnim chodziło mi o zapraszanie do gry osób które już są w klubie - nie da się tego zrobić, a nawet nick z czatu ciężko jest skopiować.
Takich drugich/trzecich/na_weście klubów były już dziesiątki i nie wiem czy któryś wytrzymał miesiąc. Sami zakładaliśmy wykopv2 jak był limit 50 osób i wiem, że to na dłuższą metę nie działa.