Wpis z mikrobloga

@x_xRazorx_x polecam trip wakacyjny jak ja w zeszlym roku.
Lot wawa-split /split-wwa. Wizzairem. 2 dni w Splicie (maly citybreak, zwiedzanko) potem 7 dni w Makarskiej (kurort, ale jest co robic, nie ma nudy, fajne miasteczko) i w czasie tych 7 dni jeden dzień w Dubrovniku (zwiedzanko, piękne miasto dojezdza tam chorwacki pksik z Makarskiej). Mega opcja nie zaluje a tez zestawialem to z tripem do Neapolu plus kurort.
  • Odpowiedz
Włochy tańsze? Czemu tak myślisz?


@Wrak_czlowieka: Bo ostatnimi latami się tak powoli robi. Zobacz choćby noclegi na południu Włoch - np. Neapol vs Dubrownik, albo piękny rejon Ligurii np. La Spezzia vs Chorwacki odpowiednik - Omiš.

Koszty jedzenia, kawiarni, autostrad w obu podobnie drogie. We Włoszech drożej jest tylko w zasadzie obleganych okolicach ich Mielna - czyli Rimini (bo to najbliższy kurort od granic DE, A, CH).
  • Odpowiedz
@x_xRazorx_x: Byłem w tamtym roku w Neapolu i mam bardzo mieszane uczucia bo miasto i okolica oczywiście jak to we Włoszech piękne, tylko syf straszny, brudno, śmieci, dziwne elementy społeczne na ulicy. Jeśli chodzi o połunie to chyba bardziej polecam Palermo, trochę brudno też jest, ale jakoś to nie przytłacza tak jak w Neapolu. Plusem Neapolu są Pompeje, robią wrażenie.
  • Odpowiedz