Wpis z mikrobloga

Ukraińskie Bingo 3! Spadek formy, ale dalej jest nieźle. 9/16 haseł trafionych i siadło ULANE BINGO! Wyniki:
1:01 fajny ten off road, taki nie za trzeźwy. Jeszcze ekipa nie wyruszyła A JUŻ WALĄ WINIACZA na start

1:40 ależ przebitka Z UJĘCIA Z KOKPITU!! Zbieram szczenę z podłogi, ja pierdykam co za montaż! #kieleckiulaniec musiał nad tym siedzieć dobre 20 minut

1:50 #ussponton PODNIECA SIĘ rzeczą, która przy jego masie mogłaby zdać egzamin- podwoziem hydraulicznym.

DIALEKT MIEDZIANOGÓRSKI: DZISIEJ; TUTEJ; WĘŻYKURNA

2:37 PORADA WUJKA SZAFY- dobrze jakby do przodu kogoś wypuścić z piłą, bo będzie robota do zrobienia. Sam poszedł do przodu. Oczywiście, z kamerką. Później wielki pan kierownik dyryguje wszystkimi w akcji z liną

2:43 rozpoczyna się akcja lina, w której to ulaniec pomaga NAGRYWAJĄC. I ten bulwers w głosie w 3:04 kiedy mówi "wszyscy oczywiście kręcą, a liną się nie ma kto zająć", tak jakby chciał dać innym do zrozumienia że DUURR JA TU JEZDEM OD KRENCENIA DO ROBOTY DURR NIE ZABIERAJCIE MI WYMUWKI DLACZEMU NIC NIE ROBIE

7:05 SYTUACJA WYGLĄDA TAK że się zsuwają autem do lasu. Dziwne to nie jest, koła całe w glinie, mokra trawa i liście +9:03 SYTUACJA WYGLĄDA TAK, że zatrzymali się na szybką przekąskę

8:07 bebzun chciał zamknąć nam mordy, i nagrać jak coś robi, żeby było że on też się przydaje. Pierwsza porada bebzuna zarejestrowanego na kamerze, skomentowana została słowami "NO TO #!$%@?, NO TO NIECH SIĘ KTOŚ OKREŚLI GDZIE MAM JECHAĆ!". Czyli była akcja, że ekipa radzi tak, a gubernator odwrotnie i Przemo zgłupiał (całkiem słusznie).

9:29 złote spostrzeżenie "coś tu jakiś wam WĘŻYKURNA"- zaznaczam "kurnia", bo to nowa wariacja językowa bebzuna od słowa "#!$%@?"
#mocnyvlog
Pobierz
źródło: comment_9keUhBwTV4Jj6qpowSJn2bk1AQC9vBqP.jpg