Wpis z mikrobloga

@goferek sam czas jezdy jest 10 min dluzszy mpk ale nie licze dojscia na przystanek. Jednak jadac autem moge zawsze gdzies wstapic i cos zalatwic po drodze a tu nie. No i trzymaja mnie godziny odjazdow.
@Senchaa za daleko. No i pozniejsza praca na nogach i to z klientem nie byla by przyjemna
@mattttx serio? Nigdzie nie natrafilem na taka informacje
@mor3nko myślę że nie ty jeden się teraz zabrałeś za wyrobienie karty. Takich cyklicznych spiętrzeń się nie uniknie, codziennie jak Podwalem przejeżdżam to pusto tylko początkiem miesiąca przez pare dni jest tłum. Teraz faktycznie jest to bardziej zauważalne¯_(ツ)_/¯
Jednak jadac autem moge zawsze gdzies wstapic i cos zalatwic po drodze a tu nie.


@mor3nko: Przecież możesz wysiąść po drodze albo pojechać innym autobusem/tramwajem.
@StrasznyJanusz takiegi spietrzenia sie nie spodziewalem :) moze apka podana przez kogos wyzej mnie uratuje
@ms93 przede wszystkim CZAS, jak bym mial jeszcze go tracic na przesiadki i kolejne autobusy to bym byl 14h poza domem. Nie poruszam sie tylko w scislym centrum.
@goferek: No tak, bo parking dla samochodu zawsze jest pod samymi drzwiami miejsca docelowego i znajduje się miejsce w 5 sekund. Do tego jeśli autobus jeździ co 12 czy 15 minut, to średnio będziesz na niego czekał połowę tego czasu.
No tak, bo parking dla samochodu zawsze jest pod samymi drzwiami miejsca docelowego i znajduje się miejsce w 5 sekund.


@ms93: jeśli nie pchasz się do ścisłego centrum to tak.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ms93:
1. O ile masz po drodze, bo autem zboczyć nawet kilka km to nie problem
2. Pozdrawiam serdecznie pakować się z siatami zakupów do MPK ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
3. Parkingi zazwyczaj są faktycznie pod drzwiami miejsca docelowego
4. Średnio statystyczny Polak ma 3 nogi i psi ogon
@goferek: dokladnie, komunikacja miejska nie istnieje w tym miescie skoro ja szybciej z centrum miasta przejezdzam autem mimo tych wszystkich remontow XD
@ms93: akurat parking podziemny oznacza jakies 10 minut oszczednosci na drodze do przystanku, a parking pod praca kolejne 10 minut z przystanku do biura, do tego doliczyc przejazd zatrzmujac sie na kazdym przystanku na co najmniej minute i autem jest praktycznie zawsze szybciej XD