Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki. Czy znajda sie chetni na AMA kogos kto zajmuje sie od szesciu lat mega brudna robota jaka jest likwidacja szkodnikow, karaluchow, szerszeni, gryzoni, bakterii, drobnoustrojow i dezynfekcja po zmarlych? Moglbym wam tez doradzic jak pozbyc sie danego szkodnika na wlasna reke kiedy stykniecie sie z takim problemem.

#ama #dezynsekcja #dezynfekcja #deratyzacja
  • 79
  • Odpowiedz
Na stancji miałam pluskwy, zapłaciłam na pół z właścicielem za dezynsekcje od tych małych #!$%@?, a one nadal były. Pomogła dopiero myjka parowa, na własna rękę.
CO TO MA BYĆ
  • Odpowiedz
@Gordoniasty: Ale jeśli chodzi o Ama, to uwazam, ze to jest bardzo dobry pomysł, bo ja, jak walczyłam z tym robactwem to naprawdę mało sensownej wiedzy znajdowałam w internecie :(
Nawet, jeśli udało się coś znaleźć to były to stare artykuły i bardzo okrojone, albo w ogole domowe sposoby typu wódka, czy kurkuma
  • Odpowiedz
@Gordoniasty: co trzeba umieć żeby sie wkręcić do takiej roboty? wydaje mi się to ciekawe a poza tym z jakiegoś powodu mam ciągoty do prac których większość normalnych ludzi by się nie podjęła, gdybym miał okazję móglbym zostać np szambonurkiem
  • Odpowiedz