Wpis z mikrobloga

Muzyka na gwałt potrzebna, oczywiście tylko dobra, najlepiej cały album, bo ostatnio w kółko słucham tego samego i naszły mnie obawy, że mi się przeje. Poproszę. Wszystko oprócz polskiego disco i rapu.
  • 42
  • Odpowiedz
@taki_tam_ktos: O, dzisiaj skrytykowałam jednego Mirka za to, że słucha "artystycznej" muzyki młodzieżowej. Bojówka tego Mireczka czy jakiś przypadek? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@LewCyzud: To ten, co audiotuneował z Ahusem? Fajne te dzisiejsze dzieciaki, takie nie za śmieszne.
@PiccoloColo: Tego mistrza to ja już znam na pamięć.
@a231: Przesłuchałam pierwszy utwór, poprzewijałam dalej, niestety nie mój gust. ( ͡°
  • Odpowiedz
O, dzisiaj skrytykowałam jednego Mirka za to, że słucha "artystycznej" muzyki młodzieżowej. Bojówka tego Mireczka czy jakiś przypadek? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@MK-Ultra: Żadna bojówka. Słucham, bo przyjemnie wpadają w ucho xD.

Jak chcesz czegoś mniej młodzieżowego i cięższego, to łap takie coś. Swego czasu mnie urzekło.
takitamktos - > O, dzisiaj skrytykowałam jednego Mirka za to, że słucha "artystycznej...
  • Odpowiedz
@MK-Ultra Prawdopodobnie znajdzie się coś przez niego muśniętego, czego nie znasz. Nawet jeśli nie, to pamięć podręczna wypiera pewnie utwory, a wtedy można poznawać je na nowo.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Znam wszystko. Wszystkie wiersze, wszystkie piosenki - wszystko pochłonęłam daaaawno temu z kaczmarskiart, z yt, z różnych dziwnych stron fanatycznych, tylko książek Kaczmarskiego nie czytałam, bo podobno z prozą mu było nie po drodze.
  • Odpowiedz