Wpis z mikrobloga

Mirki, kupiłem ostatnio goblina V3 mini rta, kolegą który ma większe skillsy założył mi grzałkę oraz watę, żebym przy pierwszym epecie nic nie #!$%@?ł i problem mam taki, że ciągle z niej cieknie. Zalewam pół zbiornika a po chwili po prostu wszystko wylatuje. Z czym to może być problem? Do zestawu miałem dołączone uszczelki, ale nie było żadnych wskazać aby ich używać.
#epapierosy #epapieros #vape
  • 3
@casualshirt: jaka baza ? Na 1 czy 2 grzałki, najlepiej sie sprawuje na 1. Musisz dobrze upchać watę ale nie za mocno żeby byl przepływ liquidu,do tego wata nie może dotykać kanalików gdzie przechodzi powietrze,bo bedzie ściekać
Koleżko specjalnie dla Ciebie założyłem konto. Miałem ten sam problem, ale pozbyłem się go w ten sposób ze nie nalewam według instrukcji. Odkręcam dolną cześć w ten sposób ze trzymam do góry nogami, po odkręceniu widoczna jest grzałka, do zbiorniczka leje liquid, analogicznie zakręcam, praktykowane 2 lata i nic nie leci, zaleje wg instrukcji i jest dupa, cieknie jak.... chyba jakieś duże ciśnienie się wytwarza