Wpis z mikrobloga

@qlimax3: negatywne opinie, na reddicie też huczy od tego, bo jest wiele niewiadomych na temat przyszłości gry na Steam, normalna praktyka jak chińczyki wykupują kolejny tytuł na swoją upośledzoną platformę. Jak inaczej gracze mają pokazać swoje niezadowolenie?
  • Odpowiedz
  • 4
@powo_dzenia no tak bo nie da się zainstalować jednocześnie steam i epic games launchera. Z takim poziomem ogarnięcia lepiej żeby pozostali przy konsolach i pocieszali się pseudo problemami "exow" między różnymi launcherami.

Nie daj bóg ktoś im powie że EA ma origin, a ubisoft uplay! Do tego gog... Mój boze, 5 launcherow, koniec świata.
  • Odpowiedz
@p4wl: Nie chodzi tylko o kolejny launcher, niestety pewnie będzie ich coraz więcej i nic się na to nie poradzi. Każdy też rozumie, że jak blizzard wydaje gry to chce je mieć tylko na swojej platformie, tak samo jak epic ma fortnite tylko u siebie. Ale dawanie hajsu żeby jakaś gra wyszła tylko na ich platformie jest #!$%@?, a wykupienie gry, która od chyba 4 lat jest na steamie i wzięcie
  • Odpowiedz
  • 0
@Tak_masz_racje jest to normalna strategia marketingowa, może Ci się nie podobać ale określenie tego jako "#!$%@?" pokazuje poziom rozmowy i za taki podziękuję :p

@Diego29 no ma. i co z tym zrobisz? Czy ja kogoś bronię? Mówię że ta "eksluzywnosc" z której niby cisna konsolowcy to gowno a nie eksluzywnosc.

Wam się nie podoba zwiększenie konkurencji z niższymi prowizjami bo nowy produkt nie jest doszlifowany? Nic tam nie kupujcie i problem z
  • Odpowiedz
@p4wl: tylko tu chodzi o biblioteke z kolekcja gier, ktorej wielu osobom zalezy. Niedlugo dojdzie do tego ze bedziesz mial 10 launcherow zeby pograc w 10 roznych gierek, a chyba nie o to chodzi. Najwazniejsza powinna byc wygoda. No i wielu woli kupic gre majac ja przypisana do konta steam niz np.z goga czy innego cuda
  • Odpowiedz
jest to normalna strategia marketingowa, może Ci się nie podobać ale określenie tego jako "#!$%@?" pokazuje poziom rozmowy i za taki podziękuję :p


@p4wl: Noo nie podoba mi się, więc mówię, że #!$%@?.
A konkurencja to będzie wtedy jak gry będą dostępne na steamie i na epicu, a w tym drugim sklepie dzięki niższej prowizji będą też niższe ceny.
  • Odpowiedz
@bosek: No i właśnie w ten sposób gracze pokazują innym producentom gier, że Steam ma wady bo jakaś grupa graczy zachowa się jak barany i obniżą im bez powodu ocenę gry i w ten sposób mogą stracić potencjalnych klientów. Lepiej ją wydać w miejscu gdzie takiej możliwości nie ma i mieć święty spokój.
  • Odpowiedz