Wpis z mikrobloga

@kompek: tak sa juz zbadane, możemy stosowa. Aborcja jest legalna w tym przypadku, ale kolega napisał, ze uważa ja za stosowna tylko w przypadku gwałtu i chordgo płodu -polecam czytać ze zrozumieniem. XD
A Rosja nie jest lepiej rozwiniętym gospodarczo i mentalnie krajem?
No ciekawe, która xDDD
Kobiety chodzą wcześniej bo są uwaga - SŁABSZE FIZYCZNIE - głównie dlatego, ze mają problem z podstawowymi badaniami. Jest cała masa krajów z podobną emeryturą jak w Polsce, polecam poczytać.
Co ja mam ci napisać z tym półrocznym terminem, jak komuś zależy zrobi to pierwszego dnia, niech potem nienarzeka xD.
Sa takie kary
  • Odpowiedz
@kompek: typie, nie umiesz czytac xD. Napisałem ze Rosja jest krajem lepiej rozwiniętym od Polski, a ty potem rzucasz siw o to samo, pod konie. przyznając mi racje xD. O tym, ze kobiety sa słabsze fizycznie ja uczylem sie w podstawowce. Jeżeli nieposiadasz takiej wiedzy to chyba w przedszkolu jesteś. PRZYWILEJ BIAŁEGO MĘŻCZYZNY TO S T E R E O T Y P. Polecam sie doedukowac, próbujesz być madry a
  • Odpowiedz
lepiej rozwiniętym od Polski


Ok, czyli w tym momencie Twoje twierdzenia się sypią, sam piszesz:

krajach wysoko rozwinietych jset dostepna, a w nizszych nie? :) a no własnie, bo przeciw niej sa tylko osobniki mniej inteligentne, ktore uwazaja, ze jest to srodek antykoncepcyjny


@
  • Odpowiedz
@kompek: nigdze nie napiasłem, ze Rosjanie sa gorsi/ lepsi, tylko ze maja lepiej rozwinieta gospodarke. Nikt noramlny nie uwaza aborcji za antykoncepcje. KOBIETY ZYJA DLUZEJ ALE SA SLBASZE ZIOMEK PLISKA. A znasz pojecie toksyczna meskosc? te "demonstracje" nie mowia o rownosci, tylko TOKSYCZNEJ MESKOSCI. z tym zelem masz racje, nie doczytalem do konca. Przeczytalem plemnikobojczy i na tym moj research sie zakonczyl. Zwracam honor, faktycznie sa w fazie testów. (
  • Odpowiedz