Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu

fuck friends - dziewczyna nie lubi orala a ja słabo macham miednicą

Siema,


Jak w temacie. Spotykam się z laską tylko dla seksu. Dziewczyna nie dochodzi (mówi że już, już prawie, ale to jeszcze nie to). Wcześniej z swoimi poprzednimi nie miała problemu. Nie mam zbyt wczesnego wytrysku, ale demonem seksu też nie jestem. Przeważnie rozbudzałem laskę palcami i językiem, ale ta dziewczyna NIE LUBI lizania cipki, ani jakiegokolwiek kontaktu jej waginy z moimi palcami. Gdy próbuję zainicjować takie zbliżenie strasznie się #!$%@?. Tak więc podczas gry wstępnej poruszam się tylko do pępka, a dalej mały zostaje sam, i średnio sobie radzi. Teraz kilka pytań:

1. jak poprawić moje skillsy? jakieś ćwiczenia? tak, wiem więcej seksu, ale mówię o ćwiczeniach na "sucho";) Chodzi mi głównie o pracę miednicy i bioder bo wydaje mi się że z tym mam największy problem.

2. przyczyną tego może być to, że jest zmęczona, skacowana, poobijana, itp?

3. dlaczego laska nie lubi seksu oralnego? o co kaman?

4. jakieś pozycje gdzie jej doznania mogą szczególnie mocne?

5. czy przyczyną może być też brak zgrania i rytmu między nami? jak nad tym pracować? poczekać, a praktyka zrobi swoje?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Liczę na was bo wiecie jak jest- fuck friends ma to do siebie, że jeśli mamy być dalej friends musi być dobre fuck Laughing out loud Pozdrawiam


http://www.podrywaj.org/forum/fuck_friends_dziewczyna_nie_lubi_orala
  • Odpowiedz