Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu

19 latek uzależniony od seksu?

Nie bede owijal w bawelne, bylem z laska 2 lata. Seks byl dla mnie b wazny (najwazniejszy? jakie to zalosne..) czesto mialem tak ze nie chcialo mi sie do niej jezdzic gdy bylem pewny ze nic nie podzialam itd.

Zerwalismy z powodu mojej zdrady. Teraz kiedy chce o niej zapomniec i "odkochac sie", patrze na kazda inna jako obiekt seksualny. Troche nawet sie tego boje, ale myslas o lasce mysle tylko o tym jak by ja zaliczyc. Nawet jak mysle o byłej (nie bede sciemnial jaki to ze mnie pua i ze wielce nie przejalem sie rozstaniem, boli w #!$%@?) to glownie o tym ze moglbym teraz z nia lezec na lozku i dzialac. Jak dowiedzialem sie, ze wyjezdza ze znajomymi na wakacje to nie #!$%@? sie, ze jedzie tam. #!$%@? sie, ze mnie tam nie bedzie i nie bede mogl sie z nia pieprzyc w kazdym miejscu w jakim sobei wymarze.


Prosze was o jedno, powiedzcie, mieliscie tak kiedys? Jak wyszliscie z tego nałogu? O ile tak to moge nazwać.

A moze po prostu powinienem sie wyszalec, i jako 19 latek faktycznie dzialac i zaliczac panny? Wiem, ze latwo sie mowi ale praktyka czyni mistrza, jak to sie mowi..

zapraszam do dyskusji;p


http://www.podrywaj.org/forum/19_latek_uzalezniony_od_seksu
  • Odpowiedz