Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu

Relacja z kuzynką ( prosze bez hejtu)

Jako iż zaczęliśmy nowy rok 2018 chciałbym dokończyć pewną sprawę. Otoż ja i moja kuzynka ( wiem co sądzicie ale od zawsze coś nas wiecej łączy niż braterska miłość) czyli pocalunki, razem przezylismy nasz pierwszy pocalunek wspolnie gdy bylismy mlodzi, pare razy bylo blisko by doszlo do czegos wiecej, raz nasi rodzice nakryli nas w łóżku po weselu gdy przyszla do mnie w nocy pół naga i spalismy wtuleni do rana... więc jak widzicie to nie tylko relacja kuzyn kuzynka, przy kazdej okazji rodzinnej ona smyra mnie nogami pod stolem, święci swoim cialem centralnie przed nią. 2 lata temu wyjechałem za granice, kontakt sie urwal i od pewnego czasu go odnowilismy, wymieniamy czasem wiadomości ale pora juz sie spotkac. Gdy na nią patrze to bardzo jej pragnę, jest doskonala jesli chodzi o to jak wyglada, nie raz zlapalem sie na tym ze po kryjomu rozbieram ja wzrokiem. Ostatnio zaprosila mnie o 23 niby po pracy na piwo, mialo to byc nasze pierwsze spotkanie od tamtego czasu, niestety mi cos wypadlo. Dzisiaj chce zaproponowac nastepne i stąd moje pytanie, jak jej wyznac co czuje i ze mi sie podoba jako kobieta, ale zeby jej nie sploszyc, niechce tego spieprzyc bo serio mi zalezy na tej relacji. Proszę o waszą pomoc i jakieś sugestię. Jednoczesnie rozumiem hejt ktory moze na mnie spasc, ale cóż z instynktami ciezko wygrac.


http://www.podrywaj.org/forum/relacja_z_kuzynka_prosze_bez_hejtu
  • Odpowiedz