Wpis z mikrobloga

@CrimsonCube: ale jak mam sie uspokoic, skoro jestem jak najbardziej spokojna? nawet sobie nie zdajesz sprawy z tego jaka mam satysfakcje, jak banda dzieciaczkow sie pieni i probuje dosrac, bo tak, tak dla zasady. kompletnie mnie to nie rusza, wrecz bawi
  • Odpowiedz
a kolezance z postu serdecznie wspolczuje, skoro uwaza, ze ktos z ambicjami, po studiach magisterskich moze pracowac w mcdonaldsie. Wyrazy współczucia ;) jak juz otworze swoja klinike, to sie odezwe, bedziesz mogla przyjsc na dowolny zabieg, calkowicie za friko, taki tam drobny geścik z mojej strony :* moze pomoge Ci sie wyrwac zza komputerka
  • Odpowiedz
@Recart123: ale co tak wyglada? Po prostu lubie dyskutowac i rozmawiac z ludzmi. Odkrylam tutaj calkiem smieszne srodowisko i sprawia mi przyjemnosc pisanie tutaj. Tym bardziej, jak jawnie sami siebie osmieszacie na kazdym kroku. Moze powstanie teraz jakis nowy artykuł, o tym słynnym wykopie ktory DEMASKUJE takie straszne rzeczy, a poziom jego uzytkownikow siega dna i kilometra mułu... jedyna umiejetnosc jaka posiadacie to agresja, wyzwiska i prześmiewki, dupa was piecze
  • Odpowiedz
@Piotrek1772: chłopcze spojrz na swoje wypowiedzi, twoje i swoich kolegow. Ty smiesz mi mowic o kregosłupie moralnym? Bo co, bo uwazam, ze jesli ktos lubi seks i go uprawia nie bedac w zwiazku to nie robi nic złego? Żyj i daj życ innym.
  • Odpowiedz
@Recart123: ale własnie o to chodzi. ty nie widzisz tego? serio? ich włascie to najbardziej boli, ze ktos moze miec udane zycie seksualne, podczas kiedy oni nie-nie mam pewnosci, ale idac tropem dedukcji, czlowiek, ktory jest zadowolony ze swojego zycia seksualnego, nie bedzie dawal #!$%@? o czyjes, tym bardziej, jesli sa to randomowe typiarki z internetu.

I mylisz sie, dogadalam sie tu juz z wieloma osobami, nie kazdy jest takim
  • Odpowiedz
@Holisticway:
Hipokryzja-Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych.

Zacytujmy więc twoją wypowiedź:

,, ze jak mnie zwyzywaja albo troche poprzeklinaja to bedzie mi smutno i czuja sie wygrani, bo napisali mi pare obrazliwych slow. Ja jestem totalnie
  • Odpowiedz
@rainbowbutera: chwile wcześniej? masz jakies zaburzenia czasoprzestrzeni? coraz bardziej, sie zaczynam o Ciebie martwic, poważnie. Wszystkie rzeczy ktore wymienilas, napisalam jakies dwie godziny po tym, kiedy nazwałas mnie hipokrytka, wiec pytam sie na jakiej podstawie i gdzie wyczulas u mnie ta hipokryzje, skoro w momencie kiedy napisalas ten komentarz nie uzylam zadnego z wymienionych przez Ciebie epitetów? Hm?

ciołki z ilorazem inteligencji -1, oraz półmózg=/=#!$%@?,szmata,szon,p0lka, i tak dalej, i tak
  • Odpowiedz
  • 3
@Holisticway Miałam nie wdawać się z Tobą w dyskusję, bo jesteś osobą o tak niskiej inteligencji, że zapewne nic do Ciebie nie dotrze, a ja zmarnuję tylko swój czas. Ale to nic, trochę go mam teraz więc co mi tam. Po pierwsze chciałabym oznajmić, że nie zrobiłam Ci nic złego oprócz wstawienia zabawnego zbiegu okoliczności na wykop, nie obraziłam Cię w nim ani nic z tych rzeczy. Każdy normalny człowiek by
  • Odpowiedz
@Recart123: luz, ale jest roznica miedzy ofensywnym poczuciem humoru, a pisaniem obcej dziewczynie, ze zaliczyla studia #!$%@?ą i cala masa innych rzeczy, ktore napisales w moim kierunku, nie sadzisz?
  • Odpowiedz