Wpis z mikrobloga

@Corkamalarza: Ja nie wierzę w związki, ale imo jak się w taki wchodzi to albo na początku mówi się, że chce się otwartego związku, a nie że rucha się z byle kim byleby tylko partnerka się nie zorientował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@iuxtaposed nie wiem jaki ma sens, sam uważam, że to niepotrzebne (powinno to zostać na etapie informowania partnerów o zdradach), chociaż gdybym był rodzicem takiej 15-letniej dziewczyny to pewnie bym chciał wiedzieć. Nie po to żeby jej coś jej zrobić, a po to żeby wiedzieć, że popełniłem błąd w wychowaniu dziecka.
  • Odpowiedz
@iuxtaposed: ma bardzo dużo sensu, zgadnij na kogo spadnie zajmowanie się dzieckiem z przypadku, gdy okaże się, że 15 letnia Kasia zaszła w ciążę. Poza tym myślisz, że sąd nałoży na takiego chłopaka w jej wieku jakąś większą kwotę w przypadku alimentów?
  • Odpowiedz
"bo ilość partnerów seksualnych innej osoby nie powinna nikogo obchodzić"

to na uj się tym chwalicie? xDDDDDD
  • Odpowiedz
@iuxtaposed: jeżeli to ta sama Kasia o której myślę to na miejscu jej matki byłbym zaskoczony nawet jakby podzielić podaną liczbę na 4. W sumie ciężko mając screena bez nazwisk stwierdzić, która to akurat w tym wypadku, może nie wiesz, ale pierwsze wycieki z tamtych grupek miały miejsce już w 2k18 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Canzone_ tak bardzo #!$%@?, tak bardzo dumna, tak bardzo jej sprawa z iloma sypia, a gdy matka pyta czy to prawda to klasyczny brak odwagi i ucieczka przed konsekwencjami, zasłanianie się kłamstwem. Nie mogę takich rzeczy czytać bo mi się źle robi i potem mam lekko spaczone podejście do niektórych grup społecznych eh :/
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@fan_comy: ciekawi mnie ilu mężczyzn jest w stanie powiedzieć swojej matce, że np. co tydzień idzie do łóżka z inną dziewczyną, albo że w wieku 16 lat spał już z trzema. Naprawdę rozmawiacie o tak intymnych sprawach z rodzicami? O podbojach seksualnych? Co innego, gdy dziecko jest nieletnie, ale w tym momencie to już poważnie #!$%@? logikę powołując się na strach i wszystko inne.
  • Odpowiedz