Wpis z mikrobloga

@pol_gauka: byłem dopiero koło 20. Niestety nie zdążyłem na set Menno de Jong, wiec czekałem dopiero na Guiseppe i sie nie zawiodłem. Świetny set, zresztą można było się tego po nim spodziewać. Mówił na insta ze wrzuci video seta. Później wrocilem dopiero na PvD i również super zagral. Oakenfold dobrze pocisnął. Vini Vici odpuscilem, Schulz tak jak sie spodziewalem, słabo. Ferry bajka, ale juz słyszałem go pod tym aliasem w Pradze
Pobierz Borys125 - @pol_gauka: byłem dopiero koło 20. Niestety nie zdążyłem na set Menno de J...
źródło: comment_kQBTzTTtxpqzd23yfDaDWLBfplyN4zJu.jpg
@Borys125: na Menno zdążyłem na ostatnie 20 minut, dobrze dawał. A na Schulzu byłem już tak wypompowany, że usiadłem na trybunach i mnie prawie uśpił - nic ciekawego, po jego secie opuściłem Arenę.

Piwo tragedia, niestety nie dotarłem do punktu z mocniejszymi alkoholami. Może ktoś powiedzieć jakie ceny tam rzucili?

Jak zwykle na takich imprezach mam wrażenie, być może mylne, że po północy pojawia się sporo zupełnie przypadkowych osób, typowych żądnych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pol_gauka: (jako uczestnik także ubiegłorocznego ASOTa) muzycznie jestem bardzo zadowolony, choć tutaj wiadomo, co kto lubi, co do technicznej strony muzyki to w mojej opinii, choć niskie tony podnosiły włosy na rękach i robiły masaż serca (ʘʘ) tak wysokie były chyba przesterowane. Było to zwłaszcza słychać w wokalu i w (niezrozumiałej) mowie artysty do mikrofonu, albo raczej nie było słychać... Kwestie organizacyjne, nie było dużych kolejek po