Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie to niektórych już za bardzo ponosi.

O ile rozumiem to całe wyszukiwanie zdrad i pisanie o nich do partnerów, bo każdy ma prawo wiedzieć co ich druga połówka wyrabia na boku, tak już aż takie zaglądanie komuś do łóżka jest komiczne.

Szacunek dla Mirasów, którzy działają w tej sprawie słusznie, ale te przegrywki, którzy wstawiają na tag screeny z historiami erotycznymi, fantazjami i upodobaniami, tylko po to żeby poniżyć te dziewczyny i je wyśmiać, bo lubią coś innego niż seks na misjonarza przy zgaszonym świetle dodatkowo pod kołdra jest po prostu #!$%@?. A niestety 80% tagu tak wyglada.

I czemu każda #!$%@? grupa jest przypisywana do dziewczyn bez tabu? Moja różowa ma tam konto i wiele z niej wyniosła, imo bardzo przydatne informacje czasami tam padały, a w momencie okresu już wie jak sobie poradzić, gdy ból ją rozrywa. Faceci tez się radzą na chłopakach bez tabu, tez piszą o zdradach, opowiadają #!$%@? historyjki bo jestem od założenia i czytam z nudów, ale im jakoś nikt takiego gowna nie robi.

#przegryw #dziewczynybeztabu
Pobierz Krwawyjohn - Jak dla mnie to niektórych już za bardzo ponosi.

O ile rozumiem to całe...
źródło: comment_BENhGM63RYOQbfANUUVsgMg1uLSUPt0g.jpg
  • 9
@Ugolff: po prostu są ludzie, którzy nie odczuwają wstydu i dla nich temat tabu nie istnieje, bo rodzice rozmawiają z nim na takie tematy, dla mnie tak powinno być w każdym domu żeby nie było ciemnogrodu, bo patrząc na reakcje 70% ludzi na słowo „penis, seks” którzy dokładnie wyglądają tak jak ten pic wyżej to chyba jednak wole wyzbycia się tabu. Masturbacja tak jak sranie, każdy to robi a tylko nieliczni
@Abu_Hajaar: no obczaj tag, to zobaczysz. Ja już widziałem screeny gdzie dziewczyny piszą ze lubią bdsm, ze tata im wszedł do pokoju podczas seksu, ze pijane zasnęły z penisem swojego chłopaka w ręce. Dla mnie to całkiem normalne rzeczy, jak ktoś ma trochę życia to się przydarzą i jemu. Ale ja może dlatego tak myśle, bo dla mnie penis czy pochwa to takie same części ciała jak inne
@Abu_Hajaar: normalna, ile razy właśnie po alkoholu ludzie się na siebie rzucają bo jest większy popęd seksualny

Nie skrzywdziła nikogo tym, wiec z czego robić aferę. O ile to penis jej chłopaka a nie randomka to jest imo normalne