Wpis z mikrobloga

Teraz zadajcie sobie pytanie: skąd tyle szlaufów sie nabrało. Kiedys juz robiłem liste wrogich ideologicznie piosenek, ktore ubostwiają kobiety i poniżają mężczyzny. Lecz cale te teksty z edukacją seksualną i dawanirm dupy przywodzi mi na myśl jedna osobe czyli sexmasterke. #!$%@? ktore w wieku 13lat zaliczylo bolcowanie a teraz na tym zdobylo popularnosc. W tym kraju nie bedzie lepiej póki takie osoby udzidlają sie publicznie i mają przy tym sporą popularność.
Przemyslenie w związku z # dziewczynybeztabu ale nie taguje zeby nie zaśmiecać kopalni złota
#przegryw
  • 3
@hohohohoho nie wydaje mi się ona była nawet dla szczyli kopalnią beki niczym więcej, uważam że winne są temu zaniedbania światopoglądowe zauważmy że dzieciaki są poszczone samopas ideowo rodzice mówią tylko nie bo nie możesz zamiast wytlumaczuc dlaczego nie plus do tego zwykle dochodzi znane zdanie "zajmi się czymś i daj mi spokój" brak rozmów z dzieckiem i dostaje się w świat który jest ciekawy dla młodej osoby. Muzyka, filmy oraz pseudo
@hohohohoho: takie coś zawsze występowało, odkąd świat istnieje. Kwestia tego, że kiedyś może było tego mniej, albo było mniej widoczne i mniej akceptowalne społecznie - albo wszystko z tych trzech po trochę. W dodatku rewolucja seksualna, inne wychowanie, inne wartości, inne wzorce (czerpane z najgorszych z możliwych źródeł - instagramy, TV, serialiki). No i przyzwolenie społeczne.