Wpis z mikrobloga

Dawajcie swój typ kto bierze jutro za fut swapy ikonę kogo traficie xD A kogo chcielibyście trafić.

Ja typuję że trafię Makelele a chciałbym trafić Vieire . Typuję najgorsze co może być bo nie miałem dużego pecha do ikon. 2 sbc mid Desailly i Van Der Sar , Desailly już mnie #!$%@? bo w obronie się nie mogę przyczepić ale jest strasznym klockiem . Z Van der Sara jestem zadowolony,

Teraz muszę trafić już Makelele xD Chciałbym Vieire to bym sobie przepalił Desailly o Eusebio a Vieira by się przydał pod koniec tego futa.
#fut
  • 12
@Fifi7: z sbc o mid trafiłem Carlosa, to za baby obstawiam ze będzie bramkarz albo okocha/nakata bo tez często wypadają, i tak się zastanawiam w którym sbc ich przepalać: Blanca móglbym już zrobić bo mam tyle coinsów, Desailiego chyba też, gorzej jakbym chciał kogoś kto byłby dużym wzmocnieniem, Eusebio pewnie do czerwca bym musiał robić przy takim zagazowaniu jak obecne w gre
@Fifi7: ja potrzebuje ikony do zrobienia sbc o Blanca, ale jeśli trafię Eusebio/Cruyffa/Vieirę/Ronaldo/baby Blanca to się jeszcze zastanowię ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeśli mam typować co trafię to sądzę, że zobaczę flagę Anglii i nie będzie to Ferdinand, a raczej Owen, bądź Shearer. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będę bał się wchodzić tutaj rano, żeby nie bolała mnie pewna cześć ciała, jak zobaczę
@Fifi7: ja czuję, że trafię Deco albo Bergkampa. Albo że EA mnie zrobi w #!$%@? i da mi R9, którego nie przepalę na Prime Vieirę i będę musiał 350k wydać na byle jaką ikonę ( ͡° ͜ʖ ͡°)