Wpis z mikrobloga

@piwniczak właśnie nie grałem nigdy. Myślę że sie spodobają. Dlatego pytam bo nie wiem czy jest dość dużo tytułów by na dłuższe granie mi to starczyło. Jestem w delegacji i fajna sprawa taki handheld, ale nie wiem czy starczy mi to na 3 miesiące minimum.
@Saves: lubisz grac? Często się nudzisz w pociągu, delegacji, na plazy? Smutasz z tego powodu, że w dorosłym życiu nie ma tyle czasu na granie ile byś chciał? Jeżeli tak to Switch jest dla ciebie
@piwniczak smutam bo mieszkam w szwecji na zadupiu obecnie i jedyna atrakcja to telefon i netflix xD w mario i pokemony za dzieciska uwielbiałem grać. Namówiłeś chyba mnie w takim razie. ( ͡º ͜ʖ͡º) pozdro!
A znasz jakiś dobry rzetelny kanał z recenzjami?


@Saves: Sporo kanałów jest rzetelna. Pamiętaj tylko, że recenzja z założenia zawsze jest subiektywna. Najlepiej jakbyś ogarnął recenzenta o podobnym guście growym do twojego.

Z polskich recenzentów mogę np quaza polecić.
@Saves: jeśli chodzi o switchowe tematy na youtube to najlepszy jest kanał WULFF DEN https://www.youtube.com/watch?v=UQJjUwqN_ME On się zamuje też innymi konsolami, ale jakość jego filmów jest 10/10.

Dużo jest takich kanałów o tematyce nintendo, gdzie tylko jak się pojawi jakaś plotka, to oni robią z tego 10 min gdybania i gadania o niczym, żeby kasa z reklam się zgadzała (Switch Force) albo wszystko im się podoba, nie mają negatywnych opnii na
@Saves Jeśli regularnie jeździsz w delegację, to must have. Ja mojego Switcha kupiłem właśnie podczas dlugiej delegacji, bo brakowało mi grania. No i pokochałem go <3
@s4per no właśnie przed chwilą skończyłem oglądać recki i kupie dla pokemonów, mario i zeldy. Uwielbiam ten typ gier :D na 3 miesiące akurat wystarczy chyba
@Saves Do tego to perfekcyjna platforma do indyków. Stardew Valley (ponad 100h nie wiem kiedy pykło), Moonlighter, Hollow Knight, The Bridge i wiele, wiele innych. Nawet Diablo 3 jeśli nie ogrywałeś na innej platformie, to warto, bo przeportowane jest bardzo dobrze, a można dość tanio kupić.
@s4per jest stardew valley? :o ostatnio na telefon sobie ściągnąłem no ale skoro jest na nintendo to nawet nie odpalam. A diablo tez wlasnie widzialem. Jedynie podstawke na pc ale też właśnie czytałem że wśród konsol najlepiej właśnie na switchu