Wpis z mikrobloga

Dawno nie kupowałem nic z Chin, wczoraj kupiłem tablet i dostałem tracking LX...NL z banggood EU priority line.
W ogóle dziwna sprawa bo na stronie przedmiotu trzeba było pare centów dopłacić, na stronie płatności już była wysyłka za darmo. Tariff insurance było zaznaczone BEZ możliwości odznaczenia, a na fakturze i w podsumowaniu zamówienia po zakupie tego nie ma. To normalne?
Czytałem na wykopie ze EU priority line z banggood idzie GLS z Belgii

#banggood #alipaczka #priorityline #andczej
  • 12
  • Odpowiedz
@Andczej no to z tego, że czytałe mna wykopie, że to idzie z belgii kurierem a okazuje się, że nie. Tak samo jak mialem zaznaczone tariff insurance i nie mogłem go odznaczyć przy zamówieniu a okazuje się, że ubezpieczenia nie ma
  • Odpowiedz
#andczej napisałem do nich o anulacje, może się uda i wtedy będzie okej. Bez sensu powrót do zakupów z Chin skoro piszą jedno jest co innego a chciałem mieć wysyłkę kurierem do Polski z Belgii, więc najpierw poczytałem na wykopie, upewniłem się a okazuje się co innego. Jeszcze człowiek z live czatu mi pisze, że owszem było zaznaczone tariff insurance ale nie obowiązuje bo nie mogłem go ani zaznaczyć ani odznaczyć i
mirek88x - #andczej napisałem do nich o anulacje, może się uda i wtedy będzie okej. B...

źródło: comment_hpxSIildFCg9X9u3VnnatBNrLC55zUX6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
#andczej sklep - nie, natomiast doświadczenia użytkowników, gdy szukałem info co to za przesyłka Eu Priority line z banggood. Wybrałem ją z jakiegoś powodu. Sklep zapewnił mnie tak jak na zdjęciu, a okazało się, że tariff insurance nie obowiązuje, oby udało się cofnąć przesyłkę bo nie mam zamiaru ryzykować.
  • Odpowiedz
  • 1
@mirek88x kupowałem drony - przyszły GLSem
Kupiłem telefon - przyszedł nl postem
Też się do nich prółem, napisali mi że różne rzeczy wysyłają różnymi dostawcami w ramach PL
  • Odpowiedz