Wpis z mikrobloga

@OneEyedOldMan to zależy ile masz rozkazów z dwóch poprzednich kampanii ( ) Ja robię ruskie bo podobno najłatwiejsze i koalicje (Francja, wlochy, czechy, szwedy) bo mam kilka 10 które dają radę. Brytoli/Usa od razu z rozkazów odblokowałem. a jak wkoncu zrobię ostatnią misje brytoli na 6,5k dmg z drugiej kampanii to i Niemców odblokuje. Więc nie ma co się spinać :)
  • Odpowiedz
ruskie bo podobno najłatwiejsze


@Marcowy_Kot: Tiaa... misje na odbijanie:

- Bierzesz najlepszy ruski pancerz, jaki masz (705a, is7, 277, może któryś TD, albo nawet 430 i na wieżę)
...
- Pssss, pssss, pssss, pssss, psss...
- Garaż
Albo
- Psss, psss, psss...
- Koniec bitwy, przepchałeś flankę, wszyscy uciekli/zginęli
  • Odpowiedz
@Kecq: masz 10 bitew na to:

You have 10 battles to block a total of between 15k and 17k amount of damage. That's averaging 1500 to 1700 HP blocked per game. Again this leads to playing the well armoured Russian HT's and getting hull down where ever possible on the maps. Move aggressively to get into early armour protective positions and again have faith in your turret armour.

Recommended Tanks

Defender,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcowy_Kot: IMO jedyne do czego przydają się te duże bitwy to właśnie do misji na odbijanie. Normalnie mam je wyłączone, trochę czasu męczyłem się z misją na odbicie 3x hp, w końcu włączyłem wielką bitwę i weszło za pierwszym razem. Wyjechałem na środek tej nowej mapy mausem, skątowałem się a resztę zrobiła drużyna przeciwna xd finalnie 11k odbitego i to głównie dlatego że nasi pchnęli flankę i nie było komu strzelać.
  • Odpowiedz