Wpis z mikrobloga

ULANE BINGO STATS! To będzie dosyć długi wpis, ale co poradzić, czasem trzeba się opisać. Zainteresowanych zapraszam do lektury.
Na wstępie- sorry! Popiermandoliły mi się plansze, przez to że zapomniałem iż na zwykłych planszach zrobiłem jeszcze parę wysrywów bebzuna z Hiszpanii, a następnie zdublowałem numery. Tak więc za nami już 91 gier, nie 87, a to oznacza że pora na podsumowanie, i zmianę planszy z okazji zbliżającej się SETNEJ gry! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście, jak zawsze proszę o propozycje nowych haseł do gry, gdyż poprzednie propozycje, zasugerowane lub zaakceptowane przez Was, bardzo dobrze się przyjęły. A tymczasem statystyki. Do tej pory w grze 5x5 bingo padło 24 razy na 72 gry, co daje 33% skuteczności. Matura byłaby zdana XD W siedmiu grach padło podwójne bingo.
Statystyki poszczególnych haseł (z obecnej planszy):
SZAFA VS JĘZYK POLSKI- 96% trafień. Absolutny "King of the Hill" planszy. #kieleckiulaniec musiałby przez pomyłkę wstawić wysryw bez dźwięku, żeby wypuścić materiał w którym nie słychać jak kaleczy mowę ojczystą. Pozostałe hasła:

macu macu- 80%
prusak- 73%
kurnia-62%
fast food- 62%
piernicze/pierdziele- 61%
Janusz przy korycie- 59%
audycja zawiera lokowanie produktu- 55%
Kasandra- 54%
miedziany MacGyver- 53%
zakupy w galerii- 44%
testschab- 42%
dystans- 42%
ej weź stestuj- 36%
japko fap- 36%
taka sytuacja- 33%
Rycerze pytają- 32%
link w opisie- 28%
Cytryna- 28%
lipa- 27%
ciekawostka- 22%
Marian- 19%
Eksperci- 18%
Konrad- 12%

PODSUMOWANIE
Będę dobitnie szczery- pierwszy raz zrobiło mi się trochę żal bebzuna. Po takiej ilości gier i procencie trafień poszczególnych haseł, widać jak #!$%@? smutne życie prowadzi nasz bohater. Na co dzień nie robi nic, tylko wozi dupę w samochodzie, #!$%@? (zwykle jak świnia) i chodzi po sklepach. Znajomi? Jacy znajomi? Kasandra z nim jest, bo czerpie z tego korzyści. Istota żywa, która w wysrywach ulańca pojawia się najczęściej po Kasi, to jest #!$%@? PIES CYTRYNA! Z tego względu nie dziwię się, że #ussponton miewa dziecinne zachcianki, takie jak nowe "japka" czy strzelanie. Gdyby nie one, to w ogóle nie miałby kontaktu z ludźmi. Wyjazdy? Przemo robi z nim wyjazdy, bo ulaniec to jedyny znajomy który może sobie pozwolić na drogi wyjazd na 3 tygodnie i posiada kanał na Youtubie, więc to niezła promocja praktycznie za darmo. Odliczcie sobie wszystkie jego fascynacje zachciankami, dzięki którym ma jakikolwiek kontakt z innymi ludźmi, i co wyjdzie? Ten gość jest tak aspołeczny, że praktycznie nie ma znajomych! Smutne, ale sam doprowadził do takiego stanu.
#mocnyvlog
  • 10
@PatoPaczacz: Masz trafne spostrzeżenia. Mi się jeszcze jedno nasuwa - on znajomych sobie niejako kupuje, poprzez wkupywanie się w grupy. Krótkofalowcy, wyprawy, wystawy, targi. Istnieje tam, bo może sobie pozwolić wydać trochę kasy. Moim zdaniem z tak #!$%@? charakterem jaki ma, to żaden znajomy z własnej woli nie chce z nim się zadawać. Przypomniały mi się akcje z wypraw, jak był zbywany, ignorowany i przepędzany z kąta w kąt... rzeczywiście smutne.
@trenosaurus: dokładnie. On wkupuje się do danej grupy, co nie znaczy że jest w niej poważany. Raczej ma status typowego bananowca, który ma drogą zabawkę ale nie za bardzo wie jak z niej skorzystać. Patrz- najlepsza broń i mierne strzelanie, najmocniejszy MacBook i wykorzystywanie 40% jego możliwości, itp itd.
@trenosaurus: jeśli chodzi o radia el Gubernatore to szału wbrew pozorom nie ma xD u niego w chacie widać, że używa głównie radia do pogadania z Marianem na btw odchodzącym do lamusa systemie D-star. sprzedał ic756 pro3 one w używce realnie chodzą po 5 patyków. kupił totalnie bez sensu skaner szerokopasmowy za 6k na którym patrząc po jego antenach słyszy nie lepiej niż na takim za 200 zł xD te inne
@trenosaurus: do jego krótkofalarstwa #wiecejsprzetuniztalentu pasuje lepiej niż do testschaba i jutuby xD oprócz tego co bredzi kilku szurów ze środowiska nikt tego nie używa zamiast fb i komórek. to jest jak z jazdą na rowerze albo łowieniem ryb, możesz ten sam efekt osiągnąć prościej, szybciej i taniej ale sam sposób sprawia ci radoche i tyle. dużo elektroników w tym siedzi i mają wielki plac zabaw do testowania swoich konstrukcji
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
A tak BTW, kompletnie nie rozumiem chęci porozumiewania się za pomocą radiostacji w dobie komórek, FB i innych aplikacji

@trenosaurus: wspominał już kiedyś o tym, że jest przygotowany na każdą sytuację w razie ataku zbrojnego/kataklizmu.
Stąd ta "fascynacja" bronią, krotkofalarstwem, testowanie wojskowych racji żywnościowych itp.
Podejrzewam, że ma siebie za srogiego prepersa na miarę tych grubych amerykanów, którzy całe bunkry sobie budują XD