Wpis z mikrobloga

@eustachy777 , @PZt37: niestety, ale do pół roku czy nawet dłużej nie mogę nigdzie wstawić ani wyników badań, ani całej pracy, ponieważ mogę być posądzona o plagiat/autoplagiat. Jednak myślę o publikacji wszystkiego po tym okresie "kwarantanny". Jeśli się na to zdecyduję, to na pewno gdzieś w kręgach społeczności patostreamów dam o tym znać.
  • Odpowiedz
@odyn88: owszem, krótka :)
pytania są krótkie i nie mają zbyt dużo odpowiedzi, nie ma pytań otwartych, nic nie trzeba wymyślać na siłę, ani nie trzeba sięgać do swojej wiedzy, a kilka ostatnich pytań to metryczka, której się nawet nie liczy do pytań. Jak ktoś się spręży, to nawet 6 minut mu ta ankieta nie zajmie. I wierz mi, można spotkać o wiele dłuższe i "trudniejsze" ankiety, w których pytania są
  • Odpowiedz
@scooo: Dobrze trafiłaś z tą ankietą akurat tutaj, ale widać sporą nieznajomość tematu.
W środowisku patostreamów nie da się miarodajnie określić "miesięcznego czasu spędzonego na oglądaniu/śledzeniu/przeglądaniu shotów" bowiem wszystko jest zależne od contentu jaki jest w danej chwili dostarczany.
Przykładowo w obecnych chwilach posuchy nikt nie spędza nawet części czasu na oglądanie jaki spędzał rok temu, bo najprościej rzecz ujmując, oglądać nie ma czego. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kebabinho_shoty: Wiem, że nie trafiłam z czasem prowadzenia badań, ale temat pracy i pytania badawcze (czyli te pytania, na które ja, jako badacz chcę uzyskać odpowiedź w pracy - są one potem przekładane na pytania kwestionariuszowe - te umieszczone w ankiecie) tworzyłam jakoś na początku tamtego roku, czy nawet wcześniej, kiedy "coś" się działo w patostreamach i były dymy. Niestety, ale cały proces pisania pracy dyplomowej trwa, i do badań przystąpiłam
  • Odpowiedz