Wpis z mikrobloga

@minecraftkoxik2008:
W G2 postać ma wysoki poziom umiejętności broni jednoręcznej a w Morrowindzie widać sam początek gry gdy jest się totalną ciotą
W G2 za skradanie dostaje się wpierdziel ale nie pokazano co by się stało z graczem gdyby został przyłapany na kradzieży -> wszyscy strażnicy w grze chcieliby Cie aresztować lub zabić
W G2 potworki tłuką się między sobą a strażnicy Cię bronią a w Morrowindzie jesteś zdany na
  • Odpowiedz
@minecraftkoxik2008: akurat według mnie jakieś większe porównywane Gothica do Morrowinda jest bezsensowne, bo to dwie zupełnie inne gry. Równie dobrze można zrobić filmik pokazujący, co Morrowind miał lepszego, ale tak jak mówię, dla mnie to bez sensu - obie gry uwielbiam, przy obu spędziłem setki godzin swojego życia i obie cenię za co innego.
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o grafikę to ani morrowind ani gothic nie powinien się odzywać w tej kwestii xD


@Mega_Smieszek: Chyba #!$%@? kpisz, to są gry z 2002 roku. Jeżeli w ogóle byłeś wtedy na świecie, to wiedział byś, że mało kto miał kompa żeby dźwignąć G2 na wysokich. Morrowind też był nie najbrzydszy.
  • Odpowiedz
Morrowind też był nie najbrzydszy


@Hatespinner: moje serce płacze jak uderzone pięć razy Keeningiem, Morrowind w tamtych czasach sprawiał, że kiedy podchodziłeś na rynku miejskim do fontanny i zaglądałeś wgłąb, to zdumiona twa dusza krzyczała niemo: "Woda zupełnie jak w Morrowindzie!"
  • Odpowiedz
@t3m4: Morrowind mial piekne tekstury. Np. niebo bylo zajebiste, albo wlasnie woda. Ale z drugiej strony ryje to byly tak paskudne, ze snily sie po nocach. No i powtarzalnosc tez meczyla po jakims czasie, choc unikalne lokacje byly spoko. I mowie to z perspektywy czlowieka, ktory spedzil w Morrowindzie przynajmniej 300-400 godzin, skonczyl cala gre i zobaczyl wiekszosc 'smaczkow' sposrod unikalnych miejsc.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: modele faktycznie były i brzydkie, i mocno powtarzalne. Lokacje - szczególnie podziemia - też dupy nie urywały. Ale jeśli chodzi o świat gry, to teraz, grając na OpenMW z podbitym zasięgiem widzenia (i żadnym innym modem graficznym), potrafię zatrzymać się na chwilę i zrobić screenshota: tak ładny bywa ten staroć.
  • Odpowiedz