Wpis z mikrobloga

to nie jest bekazlewactwa tylko ze skrajnego konserwatyzmu religijnego


@spere: beka z lewactwa które z jednej strony walczy o prawa kobiet na zachodzie, gdzie ta walka już dawno została wygrana, a z drugiej nie protestuje przed osiedlaniem tu tych którzy nic z tych praw sobie nie robią
  • Odpowiedz
@Kawka00: Feministki walczą o prawa kobiet na Bliskim Wschodzie i z tego tytułu odsiadują tam lata w wieziennych celach. Ale nie napisali o tym w NCzasie, więc co o tym możesz wiedzieć.
  • Odpowiedz
@PreczzGlowna o poznałem kilka feministek ale nie z polski i one są feministkami tylko jeżeli chodzi o wylobbowanie sobie większych płac i więcej praw niż teraz, a jak pytałem czemu nue walczą o prawa koniet w islamie to one

Parafrazując:
"A powinniśmy? Przecież to ich kultura i nie powinnyśmy się mieszać"
  • Odpowiedz
to nie jest bekazlewactwa tylko ze skrajnego konserwatyzmu religijnego


@spere: Niezłe lawackie urojenia. Ci skrajni konserwatyści religijni tradycyjnie na zachodzie głosują na lewicę, która posłusznie ich utrzymuje i spełnia postulaty.
  • Odpowiedz
od kiedy muzułmanie odbierający kobietom podstawowe prawa to lewica?


@Soojin21: Odkąd lewica ich sprowadziła do Europy ,dała mieszkania i zasiłki bez potrzeby pracy tłumacząc, że to uchodźcy wojenni (choć nie spełniali definicji prawnej i faktycznej uchodźcy wojennego). Dzięki temu lewica kupiła sobie głosy tych ludzi.
  • Odpowiedz
@djtartini1

Odkąd lewica ich sprowadziła do Europy


Większość sytuacji odbierania praw kobietom ma miejsce na bliskim wschodzie/w Afryce. Tam też robią to pod wpływem europejskiej lewicy?
  • Odpowiedz
Większość sytuacji odbierania praw kobietom ma miejsce na bliskim wschodzie/w Afryce. Tam też robią to pod wpływem europejskiej lewicy?


@Soojin21: nie pod wpływem, ale z aprobatą, bo islamofobia i #urojeniaprawakoidalne. Polityczna poprawność literalnie zabija te kobiety i nie dziwię się, że feministki w krajach arabskich uważają, że zachodnie feministki je ośmieszają.
djtartini1 - > Większość sytuacji odbierania praw kobietom ma miejsce na bliskim wsch...

źródło: comment_JMhHJRQVfEnknIvemwD1AbbTv2YRL1OF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@djtartini1

nie pod wpływem, ale z aprobatą


Co xD? I nie wiem o co chodzi z tym obrazkiem. To, że żydzi i muzułmanie się, delikatnie mówiąc, nie lubią nie jest żadną nowością
  • Odpowiedz
Co xD? I nie wiem o co chodzi z tym obrazkiem


@Soojin21: Choćby to, że każdy zarzut jest odpierany- islamofobia, rasizm. Nie można powiedzieć, że coś jest złe, bo to jest niepoprawne politycznie i tak jest to zasługa lewicy. Podobnie jak Arabska Wiosna, która cofnęła prawa kobiet na Bliskim Wschodzie kilka dekad do tyłu, bo świeckie władze w Egipcie, Assada, czy Kadafiego nie podobały się zachodnim mediom.
  • Odpowiedz