Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak się zastanawiam, skłoniło mnie do tego inne wyznanie.
Jest sens wysyłać smsa i zakładać konto na #zbiornik?
Chcę jasno tam napisać, że jestem prawiczkiem i szukam seks-nauczycielki która mnie wprowadzi w temat namiętności.
Nie chcę #divyzwykopem, raczej takie #friendswithbenefits lub #onenightstand
Najgorsze, że z ryja jestem paskudny, ale nie będę wybrzydzał. xD
#!$%@? nawet na upartego może być jakaś samotna madka w potrzebie finansowej. xD
A może jakaś grupa fejsbukowa? Choć wątpie bo jestem na jednej typu "poznajmy się" to jakieś 12stki wrzucają selfie z durnymi podpisami "podoba ci się zostaw kom" itp.
Chce chociaż raz w życiu spróbować takiego czegoś.
Teraz jest dużo łatwiej o taki seks, każdy ma internet i po to są takie portale. #seks #przegryw #prawiczekparty

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: na zbiorniku siedza ludzie oswojeni z seksem, pojawiają sie posty tego typu ale nie wiem jaki jest odzew... byś musiał znalexc taki profil gdzieś w okolicy a niestety nie ma opcji „szukam prawiczka”.
Lepsza opcja jest roksa, zdecydowanie... na zbiorniku laski szukaja ogarniętych ruchaczy 18cm+ w zdecydowanej większości... nie biora byle czego bo tez chcą zeby ruchanie było dobre dla ciała i oka:)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Już widzę jak jesteś tam rozchwytywany z brzydką gębą+prawik, chociaż może sie mylę, nie korzystam - pewnie Jjkaś "okrutna" z wyglądu się może zainteresuje. Idź na divy i nie rób szajsu, będzie lepiej jeśli chodzi o estetykę i twoje doznania.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: masz takie wyjścia jak
1.roksa/odloty/przy drodze
2.grupy na fb(a nóż któraś będzie chciała)
3. Zbiornik i szukanie takiej która ogarnie
4. Bdsm.pl, może tam jakaś domina szuka prawika ale to będzie raczej dziwne dla Ciebie.
5. O ile dobrze pamietam to na xhamstrze jakaś babka z północy polski (fajna dzida przed 40) miała w opisie ze szuka tylko prawikow ale o ile pamietam to Max 19 letnich... musiałbym poszukać jak
  • Odpowiedz