Wpis z mikrobloga

Po drugim meczu z Atletico masa dzbanów aż musiała odkopywać moje komentarze, żeby "pocisnąć bekę", bo mówiłem, że Ronaldo to zła inwestycja. No to teraz macie czyste cyfry. Juventus bez Ronaldo - dublet (4 z rzędu), odpadnięcie w 1/4 po karnym w 93 minucie. Juventus z Ronaldo - tylko mistrzostwo ligi (w stylu, którego oglądać się nie da), odpadnięcie w 1/4 z Ajaxem po dwóch bezbarwnych i zdominowanych przez praktycznie dzieciaki meczach.
No ewidentnie, potrzebny był im ten Ronaldo jak powietrze. Najgorszy sezon Juventusu od sezonu 13/14 xD
Za taką kasę mogli kupić młodszego zawodnika na lata a kupili emeryta xD Argumenty o tym, że medialnie zyskują też można w dupę wsadzić, żeby zarabiać z mediów trzeba mieć osiągnięcia a jakby o hajs chodziło, to ściągnęliby kilku grajków z Chin czy Indii i lepiej by zarobili na materiałach promocyjnych a dzięki Ronaldo nawet w lato nie zarobią na tourne po USA, więc super deal xD
#mecz
  • 15
@Tasde: uwielbiam wykopowych ekspertów () oczywiście już teraz wiesz że Juventusowi się to nie opłaciło, pewnie jesteś jakimś rekinem na giełdzie i sam w Pcimiance Pcim zarządzasz transferami więc musisz się na tym znać.
@krissq2502: Argumentacja z dupy, żadnych konkretów żeby w ogóle złapać dyskusję. Od roku ta sama dyskusja "#!$%@? się znasz, ale ja ci nie powiem nic ciekawego w temacie bo się #!$%@? znasz" xD I #!$%@? święte przekonanie, że sam fakt bycia Ronaldo sprawia, że klub zarabia dodatkowo przynajmniej 130 milionów rocznie, pewnie na koszulkach i gumowych opaskach na rękę xD Bo o frekwencji na stadionach można zapomnieć, Juventus w momencie gdy
@Maneharno: W Realu też wygasał coraz mniej wnosząc. W zeszłym sezonie przegrali ligę i puchar, bo Ronaldo poza lutym/marcem strzelił tylko 8 bramek, w lidze mistrzów też ostatni raz był widziany jak strzelał karnego Juventusowi choć cały mecz był praktycznie nieaktywny na boisku. Można go lubić, dokonań nawet przeciwnicy mu nie odbiorą, ale powinno się zdjąć te różowe okulary i zauważyć w końcu, że jakby tego nie maskował to ma już
@Tasde: Ale #!$%@? człowieku xD

Od roku ta sama dyskusja "#!$%@? się znasz, ale ja ci nie powiem nic ciekawego w temacie bo się #!$%@? znasz" xD


Czyli skoro od roku Ci tak piszą to może jest jakiś powód?

I #!$%@? święte przekonanie, że sam fakt bycia Ronaldo sprawia, że klub zarabia dodatkowo przynajmniej 130 milionów rocznie, pewnie na koszulkach i gumowych opaskach na rękę xD


Wyrwałeś to z tego mojego
@krissq2502: I to ja #!$%@? xD Ogarnij człowieku rzeczywistość, bo masz jakieś zaburzenie, że jak biznesmen coś ogarnia, to jest niemal pewne, że jego decyzja była właściwa. A te miliony euro co przy każdym okienku transferowym są marnowane, bo się okazuje, że piłkarz nic nie wniósł, to też pewnie wszystko było skalkulowane i przyniosło zyski xD Chyba, że tylko za Juventusem stoi mądry biznesmen, a za resztą debile, no nie wiem.
@Tasde: Może to tylko moje odczucie ale, Juventus bez Ronald radził sobie tak samo jak z nim tylko wtedy ciężar gry rozkładał się na większą liczbę zawodników. Z przyjsciem Ronaldo cala odpowiedzialnosc za wynik spadla na niego, to samo było w Realu. Niestety przez to że Ronaldo jest juz starszy coraz rzadziej bedzie w stanie wziąć na siebie ciężar gry, zwłaszcza że jego styl gry opiera sie raczej na szybkosci.

Może
@Tasde: Każdy Juventino Ci powie, że to nie Ronaldo jest problemem tylko Allegro - to co gość wyprawia od dwóch sezonów woła o pomstę do nieba.

Juve w tym roku grało w LM tragicznie o gdyby nie ciągnący ich za uszy Ronaldo, przygoda z Europą skończyłaby się dużo szybciej.

I nigdy mu nie daruję zniszczenia Dybali.
@rachuneksumienia: Oglądająć mecze Juve w tym sezonie mogę jedynie powiedzieć, że tam wszystko leży a Ronaldo wcale nie był jasnym punktem bo był tak samo umoczony i trudno powiedzieć, żeby ciągnął zespół, bo gdy zespół grał piach to Ronaldo znikał z boiska.
I to nie przypadek, bo w zeszłym sezonie dokładnie tak samo to wyglądało, jak reszta nie grała, to trudno był stwierdzić, czy Ronaldo w ogóle brał udział w meczu.